דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מחזור מ"ט ויצו ניר העמק חגג סיום לימודיו
 
 
 
 
בשבוע החולף נערכה בחצר כפר הנוער ויצו ניר העמק מסיבת סיום לבוגרי מחזור מ"ט. את המדשאות המוריקות גדשו בשעות הערב לא פחות מ-1500 משתתפים ובהם תלמידים, הורים, מורים, צוותים חינוכיים, הנהלת הכפר, עובדים, בוגרי הכפר בעבר ועוד. כיבדו את האירוע בנוכחותם גם ראש עיריית עפולה אבי אלקבץ וסמנכ"ל החינוך שמעון אמויאל, ראש המועצה האזורית גלבוע דני עטר, ראש מנהל החינוך דרור ללוש, מ"מ ראש עירית עפולה ואישי ציבור נוספים.
טרם המופע התכנסו התלמידים בכיתות יחד עם הוריהם ונפרדו מהמחנכות והצוות המקצועי. בתום המפגש הם קיבלו תעודות סיום, ספר מחזור וחולצה עם קריקטורה שהם עיצבו.
 
הבוגרות עם הכובעים המסורתיים
התלמידים הנרגשים שעטו על גופם את הגלימות המסורתיות של הבוגרים, זכו בראשית המופע לקבל ברכות מאישי הציבור ומנציג ההורים שנכחו באירוע וכמובן ממנהלת הכפר אסתי כהן. בהמשך הופתעו התלמידים על ידי רכזת השכבה, המחנכים והיועצת שעלו לבמה בהפתעה וביצעו בריקוד ובשירה שיר מקפיץ וחביב.
מיד לאחר מכן התלמידים עלו גם הם על הבמה המרכזית עם דגלי ישראל, דגל ויצו ניר העמק ודגל ויצו העולמית ובמקביל חולקו תעודות למצטיינים החברתיים והלימודיים.
"לפני שלושה חודשים לערך החלו תלמידי הכפר בשיתוף עם מורה מלווה ובמאי המופע לעבוד על הקונספט של האירוע - שנבנה על בסיס הסיטקום הקומי 'מה זה השטויות האלה?' בכיכובה של הסטנד-אפיסטית עדי אשכנזי", סיפרה שמחה פאר, מנהלת החטיבה העליונה בביה"ס, "בשבועות האחרונים ההכנות לקראת המסיבה התקדמו במשנה מרץ, עד למופע המרשים שהוצג בפני הנוכחים".
במסגרת המופע שנערך באווירה כפרית, התלמידים הציגו מערכונים הומוריסטיים הנוגעים להווי בית הספר, למיזוג הרב תרבותי המדהים המתקיים בו ועוד. כמו כן הוצג מערכון על ההכנות של התלמידים לקראת גיוסם לצה"ל והגיבושים המקדימים. בכפר ציינו כי המופע היה איכותי ושהתלמידים הציבו רף גבוה בכל הנוגע למקצועיות ויצירתיות לבוגרים בשנים הבאות. בתום הטקס יצאו התלמידים לחגוג את סיום הלימודים במועדון "אופוריה" במושב מולדת.
"הייתה זו מסיבה מכובדת וגדושה בהומור, עם התנהגות מופתית של התלמידים", סיכמה את האירוע מנהלת הכפר אסתי כהן והוסיפה, "צריך לומר מילה טובה לכל התלמידים, המורים, העובדים והמנהלים שלקחו חלק בהפקה המרגשת הזו. כל הצוות המסור התגייס ועזר בכל הפרטים הקטנים והחשובים. אנחנו מקבלים בימים האחרונים שלל פידבקים חיוביים מכל המשתתפים. התמלאתי גאווה ואושר לראות את התלמידים מפגינים יצירתיות וכישרון רב על הבמה", סיכמה אסתי כהן.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים