דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הסטודנטים שעזבו את הגלבוע יחזרו לגן נר
 
 
 
 
קבוצה של סטודנטים בשנות השלושים לחייהם, שהתגוררו בעבר ביישוב גן נר שבגלבוע ועזבו את יישובם עם שחרורם מהצבא ויצאו ללמוד, הצהירו השבוע כי ברצונם לחזור לגן נר יחד עם משפחותיהם. חברי הקבוצה קיימו סמוך לראש השנה, כנס במועצה האזורית הגלבוע במעמד ראש המועצה, דני עטר ובהשתתפות כ- 100 מתושבי הישוב. הכנס נועד לדון בחלוקת קרקעות להקמת יחידות דיור לבנים חוזרים. 
 
ראש המועצה עטר מסביר לבאי הכנס על האפשרויות  
מדובר בגרעין של שישה צעירים שציינו בפני משתתפי הכנס כי הם מתכוונים להפעיל מיזם להחזרת דור ההמשך לגן נר. הם נימקו את שאיפת חזרתם ליישוב בכך שמתאפיין ברמה גבוהה של חיי קהילה וחברה. אלה באים לידי ביטוי בתעסוקה, מערכת חינוך מיטבית, פעילות תרבותית-קהילתית, כמו ערבי תרבות, שירה, הרצאות, מסיבות, פעילות ויוזמות שונות. אלה מסייעים לדבריהם לשמור על מערכת יחסים קרובה בין התושבים בו מחד, ומסייע לקשר הבין דורי בין המבוגרים והילדים ביישוב.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר קידם בברכה את יוזמתם של מובילי המיזם והציג בפניהם תכנית עתידית להעמדת קרקעות לבנים חוזרים להקמת יחידות דיור: "המועצה תסייע לבנים חוזרים בקליטתם המהירה לביתם - הוא גן נר", אמר עטר. בנוסף קרא ליוזמים לשלוח מכתב לשר השיכון אורי אריאל, לצורך קידום הנושא והבטיח להפעיל את השפעתו למימוש הפרויקט המבורך.  
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים