דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מאות ילדים ונערים מישובי וכפרי הגלבוע סיכמו חגיגית שנת פעילות בתכנית "אופנים"
 
 
 
 
כ-300 ילדים מישובי וכפרי הגלבוע, וכן מכפרים שכנים, התארחו בטכס סיום פעילות עמותת "אופנים" לשנת תשע"ג שהתקיימה השבוע בחסותה של המועצה האזורית הגלבוע, בבית ציזלינג שבקיבוץ עין חרוד. הטכס אורגן ע"י מינהל הנוער של המועצה, בראשותו של שמוליק עינב ורכז הנוער בכפרים, נאיף זועבי, האחראי בין השאר גם על פעילות "אופנים". כמו כן השתתפו בטכס, רכזת הנוער בכפר טייבה, שאדיה ג'ומעא, ראשי ועדי הכפרים, נכבדי הכפר, מדריכי תנועת הצופים של כפר טייבה ואורחים רבים.
מארגני הכנס הציבו דוכני הפעלה , בהנחיית מדריכי תנועות הצופים, ומדריכי "אופנים", עברו החניכים בתחנות ביצעו משימות, הרשימו את באי הטכס במגוון נושאים, לרבות מנהיגות. כמו כן הוצבו דוכני מזון ומשקאות קלים. בשם המועצה, בירך רכז הפרוייקט "אופנים " בכפרים, נאיף זועבי. 
ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב אמר כי מזה חמש שנים, נהנים ילדי ונערי ישובי וכפרי הגלבוע מפעילותה הברוכה של העמותה "אופנים". הוא ציין כי הפרוייקט הוא חזונו של ראש המועצה דני עטר, שמניב תוצאות חינוכיות, בהעשרת הישגי הילדים והנערים, בעולם המדע וביתר המקצועות, וזאת הודות להתמדתו ביישום הפרוייקט בישובי הגלבוע. "הפרוייקט  תרם במרוצת חמשת שנות פעילותו, להעשרת עולמם של הילדים, בתחום המחשב, האנגלית והמדע. העובדה כי הפרוייקט מהווה בין השאר, פעילות חברתית בשעות שלאחר הלימודים, משך אליו ילדים ונערים רבים", אמר ראש מינהל הנוער.
כאן המקום לציין כי במסגרת פרויקט "אופנים", מגיעים האוטובוסים הצהובים, לגושי "אומן", "חבר" ו"יעל" לרבות חמשת כפרי הגלבוע, כשהם מצויידים במיחשוב מתקדם, ומאויישים במומחים בתחומי המחשב והמדע וכן סטודנטים מתנדבים. ילדי הישובים והכפרים, זוכים אחת לשבוע לבילוי מספר שעות ליד מחשבים המותקנים באוטובוסים, כאשר בהנחיית המתנדבים, לומדים לגלוש לאתרים המציגים נושאי מדע למיניהם, אלקטרוניקה, רובוטיקה, ועוד.   
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים