דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> החופש הגדול כבר כאן
 
 
 
החופש הגדול כבר כאן, ובמינהל  החינוך ובמחלקותיו  הגנים והגיל הרך של המועצה האזורית הגלבוע נערכו מראש להפעלת תכנית פעילות ייחודית, מהנה הכוללת אטרקציות, חוויות ואתגרים, לילדי בתי הספר וכן לילדי הגיל הרך, יהודים וערבים.
 מדובר בתכנית עשירה ומגוונת, שבמהלכה ייהנו הילדים מפעילות אומנותית, מוסיקה, תנועה, תיאטרון,  ליטוף חיות, בישול ועוד. שני המינהלים  מובילים תפיסה, לפיה האחריות על החינוך אינה מתקיימת רק בשנת הלימודים, אלא לאורך כל השנה, ובכלל זה גם בחופשת הקיץ, כאשר המטרה היא להבטיח לילדים ולבני הנוער חופשה בטוחה, ערכית ומלאת חוויות.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר בירך את תלמידי בתי הספר, ילדי הגנים וההורים ואמר: "אנו רואים בילדים ובנערים את המשאב העיקרי של הגלבוע, וככזה, אנו עושים כל שביכולתנו על מנת שילדינו, מהישוב ומהכפר, ייהנו מקייטנות ופעילויות מעשירות וייחודיות, כל זאת במקביל למתן דגש רב לביטחון ובטיחות". כמו כן בירך ראש המועצה את צוות מינהל החינוך, מחלקת הגנים והגיל הרך על היערכותם המוצלחת לקיום הקייטנות.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים