דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "שבוע קיימות" נערך בבי"ס "יד לחמישה" שבגלבוע
 
 
 
 
בבית הספר "יד לחמישה" בגלבוע, נערך "שבוע קיימות", שמטרתו להרחיב את ידיעותיהם של תלמידי בית הספר בכל הקשור לשמירה על הסביבה. במהלך השבוע נחשפו התלמידים לנושאים דוגמת מיחזור, קיימות, הכחדה, זיהום אוויר ומים ועוד.
 
"שבוע הקיימות" התקיים במתכונת הפנינג בו הופעלו חמש תחנות יצירה לכלל תלמידי בית הספר, בהפעלת מדריכי חברת "אובונוטו", שכותרתן: "הפיכת הפסולת ממטרד למשאב". חברי המועצה הירוקה, המורכבת מתלמידי בית הספר וצוות המורים העבירו פעילויות שונות כמו הכנת תחפושות ממוחזרות לחג הפורים, הכנת כרזות מחומרים ממוחזרים, משחקי "חפש את המטמון" ועוד.
מנהלת בית הספר "יד לחמישה", ענת רביב ציינה כי הפעילות הבית-ספרית היוותה חוויה מרתקת בפני עצמה והסבה גם הנאה לתלמידים שנחשפו למסרים ערכיים בדרך שונה מהרגיל.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר כי "אנו לומדים מן הטבע ומנפלאותיו, ומאמין כי נוכל ללמוד ממנו שיעור חשוב גם לחיינו ופועלנו". לדבריו, פרויקט שבוע הקיימות היה ייחודי וחשוב שבו ניתן לדבריו, להאיר פינות קסם של יצירה ושמחת חיים לצד עשייה למען שימור הסביבה והטבע ושיקומם.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים