דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תמר ימין מביה"ס היסודי "נר הגלבוע" שבגן נר זכתה בתחרות הכתיבה הארצית לשנת 2013
 
 
 
 
תמר ימין, תלמידת כיתה ג', בבית הספר "נר הגלבוע" גן נר, בת 9, זכתה בתחרות הכתיבה הארצית לשנת תשע"ג \ 2013, שערכה אגודת הסופרים בישראל. יצירתה "שמש", וכן של יתר עמיתיה לתחרות משכבת כיתות ג' ו-ד' מכל רחבי הארץ, ישובצו בספר היצירוֹת של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה ויודפסו בו יצירותיהם של הזוכים,  לצד ברכותיהם של נשיא המדינה, משרד החינוך ורבים מסופרי ומשוררי ישראל. את הספר תרמה הסופרת ריקה ברקוביץ, לקידום הכתיבה בקרב ילדי ישראל, והוא יוענק, זו השנה התשיעית לקיומה של התחרות, בה זכו 65 מתחרים, כמניין קיומה של המדינה. טכס הענקת פרס התחרות יתקיים ביום חמישי, 16.5.2013 ב"סינמטק" בתל-אביב. 

ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, מיהר לברך את כלת תואר הספרות ואת הוריה והביע שביעות רצון רבה מזכייתה של תמר. "הצלחתה של תמר, היא הצלחת הגלבוע על תושביו, וכולנו גאים בה. הצלחתה היא ללא ספק יבול הילולים של שפת המצוינות  שהוטמנה בילדינו", אמר ראש המועצה. הוא בירך בין השאר, את הורי התלמידה, וכן את העוסקים במלאכת החינוך, ובראשם דרור ללוש, ראש מינהל החינוך במועצה, את מירי עיני, מנהלת בית הספר "נר הגלבוע", וכן המורים והמחנכים, על עשייתם הברוכה ועל הישגי מערכת החינוך. במקביל, ייחס עטר חשיבות רבה להצלחה בשיעור המעודד של זכאי הבגרות.
 
זוכת הפרס תמר ימין
ההודעה על זכיית תמר בפרס, התקבלה בשביעות רצון רבה ובתחושה של גאווה בהנהלת בית הספר נר הגלבוע ובקרב המורים והמחנכים. מירי עיני, מנהלת בית הספר, אמרה: "כחלק מהתהליך הבית ספרי לעידוד קריאה וכתיבה מקורית, בית ספר 'נר הגלבוע' נטל חלק בתחרות הכתיבה הארצית לילדים בחסות הסופרת והמשוררת ריקה ברקוביץ. תלמידי שכבות ג'-ו' כתבו כתיבות יצירתיות, מעניינות ומרגשות.  היצירות נשלחו ואחת מהן זכתה.  השיר "שמש" של תלמידתנו תמר ימין, זכה והוא  ייכלל בספר  היצירוֹת של ילדי ישראל המצטיינים בכתיבה", אמרה מנהלת בית הספר.
 
לכתבנו סיפרה תמר כי תהליך הכתיבה היה כיף מאוד. "רציתי לכתוב משהו שיהיה מיוחד והמילה 'שמש' עלתה בראשי, ומכאן התחלתי לכתוב בית ועוד בית ופזמון.  אני ממש שמחה שזכיתי, נהניתי לכתוב את השיר ולהמציא את המילים", אמרה תמר.
 
הוריה של תמר, ענת ימין, המשמשת חשבת שכר במועצה האזורית הגלבוע, ובעלה אבי, מנהל תפעול בקולחי הגלבוע,  היו נרגשים מאד. הם ציינו כי בעקבות זכיית בתם בתחרות, התמלאו בתחושות של גאווה והערכה לבתם. ענת הוסיפה כי ברגע שנודע לבתם תמר על הזכייה, היא התרגשה מאד והתקשתה להאמין בזכיית הפרס היוקרתי. "תמר היא ילדה אופטימית, מלאת שמחת חיים, האוהבת לתרום. היא אחות תאומה לעינב ושתיהן לא מכבר תרמו את שערן הארוך להכנת פאות למען ילדים חולי סרטן ואנו גאים בשתיהן", אמרה ענת ימין.  
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים