דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישג יוצא דופן - 3 תלמידות המגמה לרובוטיקה בבי"ס "טייבה" בגלבוע זכו במקום ראשון בגמר האולימפיאדה הארצית לרובוטיקה
 
 
 
 
בגמר האולימפיאדה הארצית לרובוטיקה
שלוש תלמידות המגמה לרובוטיקה בבית הספר היסודי "טייבה זועבייה" של המועצה האזורית הגלבוע, זכו במקום ראשון בגמר אולימפיאדת הרובוטיקה הרביעית ע"ש "לאומי", לשנת 2013, שנערכה בסוף השבוע בטכניון בחיפה. עמן זכו בנוסף תלמידי ביה"ס  "ארלוזורוב" בחיפה,  "אפק" במטה אשר וביה"ס  "אורט" משלומי.

קבוצות התלמידים מ-32 בתי ספר מישובים שונים בארץ, התחרו בתכנות והפעלת רובוט, והפעלת  מתקנים אוטומטיים וכן  תשובות על מספר שאלות ביסודות הרובוטיקה.
בין יעדי האולימפיאדה היו  למידת ההשוואה באופן ביקורתי בין היכולות של האדם לבין הרובוטים, להבין כיצד להתאים את הרובוטים לבני אדם ולתכנן את פעילותם, וכן לרכוש מיומנויות של עבודת צוות.
התלמידים מדגימים שליטה ברובוטים
כאמור, 3 בנות מתוך 12 תלמידי כיתות ד' של בית הספר טייבה זכו בתחרות. נור זועבי, איסתברק ח'טיב ותסנים פודי. השלוש סיפרו כי הנצחון בתחרות הסב להן  גאווה ואושר. "אנו שמחות להציג את כפרנו ואת בית ספרנו מול כלל בתי הספר בארץ ולציין שרמת החינוך בבית הספר טייבה הוא מהגבוהים בארץ. אנו מודות לבית הספר, למורים  ולהנהלה על מאמציהם לקצור הצלחה מכובדת - לנו, להורינו ולכפר", אמרו הזוכות המאושרות.
מנהל בית הספר "טייבה אזועבייה" בגלבוע, חזאם זועבי אמר כי זכיית שלוש הבנות הסבה גאווה גדולה למערכת החינוך בגלבוע, לבית הספר טייבה-זועביה ולתושבי הכפר. "אנו גאים בתלמידינו השואפים ליצירת דמות של תלמיד חושב ומשקיע להבטחת עתידו  המדעי. כאן המקום להודות לראש המועצה דני עטר, סגנו, עיד סלים ולראש מינהל החינוך דרור ללוש שהשקיעו משאבים רבים להעצמה חינוכית של בית ספרנו, כמו כן תודה לצוות המורים בבית הספר ולתלמידים", אמר מנהל בית הספר.
לרגל זכיית בנות בית הספר בפרס, נערכה בכפר מסיבה רבת משתתפים, במעמד ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר ובהשתתפות סגנו, עיד סלים וראש מינהל החינוך, דרור ללוש. השלושה בירכו את בית הספר, את המנהל חזאם זועבי, את התלמידים והמורים למגמת הרובוטיקה על הצלחתם. עטר ציין כי עולם המדע בישראל ובתוכם המועצה האזורית הגלבוע גאים בהצלחתן של שלוש הזוכות בתחרות. "יצירתם של כלל תלמידי המגמה לרובוטיקה, מעיד על איכותם האינטלקטואלית והאנושית מאד.  הודות לצוות מוריו ומחנכיו של בית הספר, המתמידים בהשבחת נושאי הלימודים ובהגשמת רעיונות שנועדו לתרום להעצמת רמת הלמידה אצל תלמידיהם, מכשירים אלה את דרכם לקראת עתידם בעולם האקדמי והמדעי", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים