דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> סוגרים את הקיץ ופותחים שנה בחיוך
 
 
 
 
שנת הלימודים בגלבוע נפתחה בחיוך רחב. 8774 ילדים ובני נוער החלו במהלך השבוע האחרון את לימודיהם בגנים, בתי הספר ובתיכונים הפזורים בגלבוע. מעל כולם בלטו חיוכיהם של מאות התלמידים החדשים שעלו לכיתה א'. לרגל המעמד המרגש עבורם ועבור הוריהם, חילקה המועצה האזורית הגלבוע שי לתלמיד כיתות א' שיסייע להם בכניסה ברגל ימין אל העולם החינוכי.
לקראת יום פתיחת מוסדות החינוך ותחילת השנה ביקר באופן אישי ראש המועצה דני עטר בבתי הספר בגלבוע ועמד על השינויים והשיפוצים שעבר כל מוסד בתקופת הקיץ. מוסדות החינוך בגלבוע עברו שדרוג בימים החופש שכלל צביעה וחידוש הציוד ההיקפי, זאת במקביל להשתלמויות ולימי הערכות שנערכו לצוותים החינוכיים. ראש המועצה דני עטר בירך את התלמידים: "חינוך הילדים והנוער הוא המשימה החשובה שעומדת לנגד עיני. הילדים שגדלים היום הם המנהיגים הבא שיובילו את ישראל אל העתיד. אני מאחל לכלל התלמידים שישכילו לעשות שימוש בכלים שהעמדנו לרשותם בכדי להפוך לא רק לתלמידים טובים יותר אלא גם לאזרחים תורמים ומשפיעים"
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים