דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הדור הבא של הסופרים
 
 
 
 
אמיר אליהו, סופרת צעירה בת 17, זכתה למלגה מיוחדת מטעם המועצה האזורית הגלבוע שתסייע לה להגשים חלום ולהוציא את ספרה הראשון
 
לא כל יום שומעים על סופרת בת 17. הסופרת הצעירה, אמיר אליהו, ממושב אביטל שבתענך במועצה האזורית הגלבוע היא ככל הנראה אחת הסופרות הצעירות בישראל. בימים אלה נערכת אליהו לקראת הוצאת ספרה הראשון "לוחמי המנדלה". לקראת הוצאת הספר העניקה המועצה מילגה שתסייע בהוצאת הספר שעד כה זכה להתעניינות בהוצאות ספרים שונות. בסופו של דבר צפוי הספר לראות אור כבר בזמן הקרוב בהוצאת "אוריון".
"לוחמי המנדלה" הוא ספר פנטזיה המספר על יצורים קסומים הנקראים לוחמי המנדלה שנוצרו משבעת היצורים הקסומים. שני אחים לוחמי המנדלה נשלחים לגור עם בני האנוש על מנת להגן עליהם מפני היצורים הקסומים האחרים שמהם נוצרו. במהלך שהותם בקרב בני האנוש, האחים טייסון וג'ייסון עוברים חיכוכים לא מעטים עם אותם יצורים המאיימים על חייהם של כלל בני האנוש וגם חיכוכים עם בני האנוש עצמם. הם חווים אהבות, אכזבות, ריגושים ודברים שאף פעם לא חוו.
הסופרת הצעירה מספרת כי עם תחילת התהליך להגשמת חלומה הבינה כי מדובר בעלויות גדולות במיוחד ועל כן פנתה לראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר בכדי שזה יסייע בהוצאת הספר. במועצה שמעו על הנושא והחליטו להתגייס בכדי להגשים את חלומה של הבת המועצה ובשבוע האחרון קיבלה אליהו את המלגה. 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים