דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> יש מנהיגים בגלבוע!
 
 
 
גם אם אתה כבר מדריך ותיק או מעולם לא היית אחראי על אנשים, כדאי לך להתעדכן בגישות החדשות של הנהגת אנשים. גישות אלו מדגישות כיום את המשאב האנושי, כמשאב החשוב ביותר העומד בגלבוע וכמובן, בצעירים שייקחו לידיהם את המושכות בעתיד .
השבוע, כחלק מהכשרת המדריכים בתנועת "בני המושבים" בגלבוע, עברו חניכי שכבה ט' שעתידים להיות המדריכים החדשים בתנועה, כנס נוסף בנושא  מנהיגות. בכנס השתתפו כ- 100 חניכים מכל יישובי המועצה והודרכו על ידי חברי גרעין "עודד" וצוות המש"צים .
ובכנס, חקרו הילדים את המושג "מנהיגות" וביררו מיהו מנהיג, יעדיו של מנהיג, תכונות מנהיגות וסוגי מנהיגות, דרך היכרות עם מדינאים מהעבר ומנהיגי ההווה. החניכים דנו בקשר בין מנהיג למדריך. מקובל לראות את ההדרכה כתהליך למידה לשיפור יכולת הביצוע העכשווית או העתידית של המודרך, באמצעות הקניית מיומנויות, שיפור הידע שלו ושינוי עמדת המודרך.
"מטרת ההכשרה היא לעודד את בני הנוער לקחת את המושכות ולהוביל בהקניית מיומנויות וטיפוח כישורים, רכישת ניסיון בקבלת צוותים צעירים ובביצוע הדרכות מעשירות ומקצועיות". אמר איתי פאר, רכז תנועת בני המושבים. "מנהיגות היא עידוד אנשים וקבוצות והחדרת ההשראה בהם, בכדי שיתנו את המיטב מעצמם וישיגו את התוצאה הרצויה" הוסיף פאר.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים