דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> יש תמורה! ביה"ס אחווה גלבוע דורג מוביל בארץ, משרד החינוך: 10,000 ₪ לכל מורה
 
  
השבוע התבשר החינוך בגלבוע על הישגים אדירים: בית הספר התיכון "אורט אחווה גלבוע" דורג ראשון על פי מדדים שמשקפים היבטים חברתיים ערכיים ולימודיים בחטיבות העליונות בארץ.
לפיכך יתוגמלו מורי בית הספר על ידי משרד החינוך ולכל אחד יוענק מענק חד פעמי בגובה של כ  - 10,000 ₪, וזאת במסגרת מדיניות משרד החינוך לעודד עובדי הוראה שבית ספרם רשם הישגים על פי מדדי התגמול הדיפרנציאלי שכולל כאמור היבטים חברתיים ערכיים ולימודיים.
מנהל בית ספר "אחווה גלבוע", אחמד זועבי הודה לצוות המורים שבזכותם דורג בית הספר במקום הראשון, זועבי ציין כי ההנהלה בראשותו תמשיך תשאף ותדאג לשמור על רמתו הגבוהה  של בית הספר.
זועבי ביקש בהזדמנות זו להודות למועצה אזורית הגלבוע והעומד בראשה דני עטר ורשת אורט שמעמידים לרשות בית הספר את כל האמצעים להפכו לבית ספר מוביל בארץ.
ראש המועצה עטר: "ברכותי למנהל בית הספר אורט אחווה אחמד זועבי וצוות מוריו  על ההישג הבלתי רגיל שמביא לנו כבוד וגאווה גדולה בגלבוע.  ונותן לנו גם סיפוק גדול  שלהשקעה הגדולה שלנו בחינוך יש תמורה, אני שמח גם שמשרד החינוך מצא דרך להעניק ולתגמל באופן מעשי את המורים הנפלאים שלנו חדורי המוטיבציה שמשקיעים את כל מרצם בתלמידים"

 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים