דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> "הגלבוע מגבוה" : המונים בפסטיבל כדורים פורחים במעיין חרוד
 
 
 
 
אלפי מבקרים מכל הארץ השתתפו בפסטיבל כדורים פורחים הבינלאומי שנערך בחול המועד סוכות בגן הלאומי מעיין חרוד. השנה, חרף החששות לירידת גשמים, שררו תנאי מזג אוויר נוחים, ועד לשעות הצהריים של יומו הראשון של הפסטיבל התמלא הגן במאות אוהלים וכאמור באלפי אורחים.

פסטיבל הכדורים הפורחים בגלבוע, הידוע גם בשם "גלבוע מגבוה" שהפך זה מכבר למסורת  ומתקיים זו השנה השלישית, כלל שלל פעילויות בלתי נשכחות המתאימות לכל בני המשפחה, כמו יצירות, אמנות, פארק חבלים, אומגה, מתקנים מתנפחים, מופע אש לילדים ועוד. בחלק האמנותי ביומו הראשון של הפסטיבל , הופיעו הזמרים שירי מיימון ושמעון בוסקילה, להקת פירומניה, ובהמשך התקיים מופע מרהיב "הנייט גלו" מופע  שכלל כדורים פורחים, אש  וקול,  ומטחי זיקוקי דינור  גרנדיוזיים שחתמו את החלק האומנותי לאותו יום  ואל תוך הלילה הוקרנו על מסך ענק סרטי איכות.
ראש המוא"ז עטר עם שר השיכון
השכם בבוקר ביומו השני של הפסטיבל  צפו אלפי האורחים בניפוח כדורים פורחים ובפריחתם בשמי הגלבוע, כמוהם, הדהימו פיילונים ומצנחי רחיפה את הצופים, לאחר נהנו הילדים וההורים ממופע לילדים עם רינת גבאי ויויו..
"הפסטיבל בגלבוע הוא אירוע מלהיב ומהנה ביותר לילדינו וגם לנו", סיפרו עמית ורינת לוי מהישוב באר יעקב, שהגיעו לגן יחד עם חמשת ילדיהם. חזי גרין ויובל גיא, שני צעירים חרדים מהישוב אלקנה, סחבו יחד עם צרורותיהם גם זוג לולבים וארגנו תפילה חגיגית. "עבורנו, הגלבוע, הוא אתר מקראי קדוש, והביקור בו הוא גם הנאה מרובה ושיחזור מלחמות גדעון וצבאו במדיינים ובעמלק", סיפרו השניים.
ראש מועצה אזורית הגלבוע דני עטר אמר כי הפסטיבל הפך למסורת,  ואלפי המבקרים נהנים מנוף מדהים, אירוע מאורגן להפליא וממגוון אטרקציות לכול המשפחה.

ראש מועצה אזורית הגלבוע דני עטר אמר כי הפסטיבל הפך למסורת,  ואלפי המבקרים נהנים מנוף מדהים, אירוע מאורגן להפליא וממגוון אטרקציות לכול המשפחה.
עטר ביקש להודות למנהל מטה הפסטיבל, שלומי אייל שמשמש מנהל מחלקת הספורט הרב תחומי במועצה ולכל מי שנטל
חלק בהפקת הפסטיבל
.

מנהל מטה הפסטיבל שלומי אייל  סיפר כי הפסטיבל היה הגדול ביותר עד כה, כ 20 כדורים פורחים המריאו לאוויר, ובין הטייסות האירופיות נמנתה נכדתו של מלך בלגיה.
אייל  היה שבע רצון ואמר כי : אני שמח שעל אף תחזית מזג האוויר שניבאה גשמים, שררו תנאי מזג אוויר אביביים, והאירוע עבר בהצלחה, קבלנו תגובות רבות  ממשפחות את הסדר והארגון של  הפסטיבל וממגוון האטרקציות והאווירה הנפלאה ששררה במקום"
אייל ביקש בהזדמנות זו להודות לכל מי שנטל חלק בארגון והפקת הפסטיבל המוצלח.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים