דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ארוע אופניים וטבע בסובב אופי 4
 
 
 
 
אירוע רכיבת האופניים וההתרמה המסורתי "סובב אופיר 4" יצא לדרך בשישי האחרון למרות תעתועי מזג האוויר. בבוקרו של שישי האחרון מוקדם עוד ירד גשם זלעפות ברמת צבי,צוות האירוע הקדים תרופה למכה וסימן מסלולי רכיבת אופניים חלופיים על דרך נוף יששכר יום קודם לכן. ההפנינג שתוכנן הועבר לתוך בית העם ברמת צבי וכך יצאנו לדרך כאשר לקראת השעה 07:00 בבוקר השמיים התנקו מהעננים ולקראת הזינוקים למקצי הרכיבה האתגרי והעממי יצאה לה השמש.
נקודת ההזנקה בישוב
סה"כ גמעו הרוכבים במסלול האתגרי כ 26 ק"מ של דרך בעלת תוואי של "גבעות מתגלגלות" עם סינגל(שביל אופניים צר וזורם) בסיום בשם-"סינגל נחל יוסף" שנפרץ זה מכבר ע"י רשות ניקוז ירדן דרומי. רוכבי המסלול העממי-משפחתי גמעו כ 10 ק"מ על דרך נוף יששכר בתוואי דומה רק קצר יותר,שני המקצים זכו לתצפיות נוף וסקירה גיאוגרפית ב"מצפה יוס" מעל בית השיטה וב"מצפה שבו " מעל נחל יששכר וכן לעמדות רענון מים ופרי על המסלול.
בסיום הרכיבה נערכה רכיבת "רונדו" של כ-2 קילומטר על מסלול אספלט בתוך מושב רמת צבי שבה השתתפו מספר מרוכבי ביה"ס "יובלים" -ביה"ס לילדי הסובלים ממוגבלויות פיזיות אשר רכבו על אופני יד בהדרכת מדריכים מעמותת "אתגרים" ובליווי כל רוכבי האירוע,אקט שהיה מרגש בפני עצמו.
 במתחם האירוע ציפתה לרוכבים ולמשתתפים חגיגה שלמה החל מקפה וכיבוד בבוקר,פופקורן ועוד ללא עלות באדיבות משפחת רמות ומארגני האירוע.
לאחר טקס מרגש להנצחתו של אופיר רמות ז"ל בן המושב אשר האירוע מתקיים לזכרו זו שנה רביעית ומטרתו להנציח את אופיר ואת הערכים עליו הוא גדל-עשייה,מצוינות,אהבת הטבע,האדמה,נוף ילדותו,ספורט כאורח חיים,אתגר,עזרה הדדית ונתינה. חשוב לציין כי כל ההכנסות מהאירוע יתרמו זו שנה רביעית לביה"ס "יובלים" בעפולה עילית אותו מאמצת משפחת רמות וקבוצת האופניים טים 500 וואט לצרכי תלמידי ביה"ס.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים