דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גן נר מתחדשת
 
 
 
 
היום בוקר יום ב' התייצבו  צוותים מתוגברים ממחלקות  מנהל השרות לתושב  במטרה לשדרג ולשפר את חזות הישוב , וזאת במסגרת רענון והתחדשות בישובי המועצה.

אליהם הצטרפו תלמידי בית הספר היסודי "נר הגלבוע" במטרה לעזור בעבודות ניקיון רחובות הישוב.
הצוותים התפרשו ברחבי הישוב וביצעו עבודות רבות במגוון תחומים החל בשטיפת לפחים והחלפת השבורים ,שטיפת רחובות על ידי זרנוק מים, ובמקביל הותקנה תאורה במגרש המיני פיץ לרווחת התושבים שיוכלו מעתה לבוא ולשחק במגרש גם בשעות החושך.
 
התקנת תאורה במגרש המיניפיץ
גם מקומו של ביתן השמירה בכניסה הראשית לישוב לא נפקד והוא נצבע מחדש כמו כן גם המתקנים במגרשי המשחקים שחלקם נצבעו  והשאר יטופלו בהמשך השבוע .
צוות אחר  של מנהל השרות התושב בתגבור קבלן ביצע  עבודות תיקוני אספלט כגון תיקון הבור שנפער בכביש ברחוב רקפת.
במקביל לכל אלה עסק צוות הווטרינריה בפעולות הדברה  מקדימה לקראת  פעולות ריסוק המסלעות המשמשות כמאורות לשפני הסלע המשמשים כנשאים לטפילי מחלת הלישמניה,  ובנוסף הונחו מלכודות ללכידת השפנים בכדי להרחיקם מן הישוב.
בהמשך מתוכננות עבודות נוספות אם בתשתיות ברחובות כגון תיקוני כביש ומדרכות, ואם בתיקוני ותחזוקת תאורה, צביעת מקלטים והמשך עבודות תברואה כגון שטיפה וטיאוט רחובות צביעת מקלטים והמשך הפעולות במיגור הלישמניה
על המבצע סיפר רמי אלהרר סגן ראש המועצה וראש מנהל השירות לתושב: "בעקבות פניות  רבות של תושבים אלינו בנוגע לחזות הישוב וליקויים החלטנו לרכז מאמץ ולטפל  במשך ארבעה ימים במספר  תחומים  הדורשים שיפור ושדרוג   בתברואה, בתשתיות, בחזות הישוב, מקלטים ומגרשי משחקים ולהמשיך במקביל גם את השלב הבא במלחמה  בזבוב החול.
אלהרר בירך על התגייסות ם של ילדי בית הספר "נר הגלבוע" לניקיון הישוב ולועד חזות הישוב גן נר על שיתוף הפעולה, אלהרר ביקש  בהזדמנות זו להתנצל  מראש על האי הנעימות הזמנית העלולה להיגרם לתושבים בגלל היקף העבודות הרחב בישוב והוסיף כי בסיום העבודות שמבצעת המועצה הוא בטוח  שהתושבים יהיו מרוצים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים