דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מוקירים את המתנדבים המתמידים
 
 
 
 
ביום ד האחרון (18.09) באה לגלבוע צמרת בכירי המשטרה במחוז הצפון ושר בטחון הפנים יצחק אהרונוביץ ובכירי משרדו, לחלוק כבוד ולהוקיר עם מ.א.הגלבוע והעומד בראשה  דני עטר,  את עשרות מתנדבי יחידת "המתמיד", יחידת הסיור ההתנדבותית בגלבוע הנחשבת לסיפור הצלחה מזה שנים רבות.
ראש המועצה עטר עם שר הבטחון הפנים אהרונוביץ
טקס ההוקרה התקיים ברחבה מועצה אזורית הגלבוע, ובמסגרתו הוענקו תעודות הוקרה למתנדבים מצטיינים, ובין היתר נפרדו במועצה מהשוטר הקהילתי דוד פרץ  את הטקס והביעו הערכה לפועלו בגלבוע במשך שנים רבות.
את הטקס לאורכו ליווה בנגינה מורה  לגיטרה מבית המוסיקה יזרעאל.
ראש מועצה אזורית הגלבוע  דני עטר  לאחר שברך את המתנדבים ואת שר הפנים ובכירי משרדו ואיחל להם חג סוכות שמח, אמר כי:  "עבודתם של יחידות המתמיד חשובות מאד ולאורך השנים הם עושים עבודת קודש וכמו שמם   - מתמידים  בהתנדבות" כך הם."
עטר ציין כי קיים שיתוף פעולה יוצא מן הכלל עם משטרת עפולה, מפקד מג"ב צפון והשאר. ובנוסף  סיפר כי בגלבוע  יש כ – 30 מתנדבות בשנת שרות שעושות עבודה נפלאה בכפרים הערביים בגלבוע.
עטר בסיום דבריו סיפר עוד עטר כי ישנה כוונה להקים יחידה מעורבת של יהודים וערבים שתפעל יחד.
שר בטחון הפנים יצחק אהרונוביץ  לאחר שברך  את המתנדבים המתמידים  אמר  כי "המתנדבים הם כוח גדול ועושים עבודתם מכל הלב".
השר אהרונוביץ  סיפר לנוכחים שיש לו זיכרון רב והערכה רבה מאוד למועצה אזורית הגלבוע גם בהיותו בעבר מפקד מג"ב צפון וגם כתושב הצפון. אהרונוביץ בירך על על הקמת יחידה מעורבת של נשים, גברים, יהודים וערבים ואמר שהוא יתמוך בכל דבר שתורם לבוחון ולשקט של האזור.
אהרונוביץ התייחס בנוסף  לפרויקט "עיר ללא אלימות" המיושמת בהצלחה כשנתיים בגלבוע ואמר כי
כי לאור הצלחת הפרוייקט בגלבוע הוא ינחה את אנשי משרדו עוד לסייע למועצה  בפרויקט.
עוד נשאו דברים   מפקד מג"ב באיזור ומפקד המשטרה מחוז צפון ניצב רוני עטיה,  שחידד בדבריו את החשיבות בשיתוף הפעולה שיש בין כל הגורמים האמונים על הסדר והחוק באזור, שתורם מאוד ומביא את השקט והביטחון באזור.
בסיום טקס ההוקרה חולקו תשורות נאות למתנדבים ל"מתמיד" בגלבוע  בידי אנשי המועצה לרגל החג וכן כהוקרה לפעילותם ההתנדבותית המסורה במשך השנה.
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים