דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מתנדבת הקימה ספריה חדשה ב"נר הגלבוע"
 
 
 
 
בתחילת השנה הציעה עצמה יעל בינות לשמש כמתנדבת מטעם "ידיד לחינוך" בבית הספר נר הגלבוע. בינות, שרק יצאה לגמלאות, הציעה בתחילה לתרום מספר ימים בשבוע. אולם לאחר שיחה מעמיקה עם מנהלת בית הספר נר הגלבוע, אביבית כהן והסגנית גליה בזק, הוחלט כי יעל תיקח תחת אחריותה את הקמת ספריה בבית הספר.
חוה עשת, רכזת פרויקט "ידיד לחינוך" מסרה כי יעל הקימה ספריה במבנה שעמד לרשותה, לאחר שמיינה ספרים, הכינה רשימת ספרים, אותם הכניסה למערכת. כמו כן הקימה מסד נתונים ופתחה ספריה קטנה וחביבה בבית הספר. "הילדים מגיעים בהמוניהם לספריה, מחליפים ספרים, ואף זוכים לשיחה קלה עם חיוך של יעל, שגאה מאד ומלאת סיפוק מהפרויקט שהקימה, ומהתלמידים שבאים ומקבלים המלצה על ספר, או מספרים חוויות מהספר".
עוד ציינה עשת כי המתנדבת החדשה שהגיעה לאזור רואה בהתנדבות ערך חשוב ביותר מתוך זיכרון חם - כשהיה בנה מגיע מבית הספר, היה מספר על סבא אהרון שעזר לו וסייע לו, "היה לילד קשר מאד חם עם המתנדב, ומאז, החליטה יעל שכשהיא תצא לגמלאות היא תתנדב במערכת החינוך וכך היא גם פועלת" מסרה רכזת "ידיד לחינוך". לדבריה, כיום פועלים כ-60 מתנדבים ב"ידיד לחינוך", במרץ בבתי הספר היסודיים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות: (צפה ב-  תגובות בעמוד זה)
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים