דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-1 >> שבתרבות עם ח"כ שלי יחימוביץ
 
 
 
חברת הכנסת מהעבודה "חיממה מנועים" בשבתרבות בגלבוע, רגע לפני בחירות 2015

בשבת הקודמת התארחה ח"כ שלי יחימוביץ לדיון אקטואלי מעניין במסגרת שבתרבות. הפאנל, שאותו הנחו יובל קרני מידיעות אחרונות ואורנית פורן מגל"צ, הצליח להביא קהל רב שהיה מרותק כל העת.
"אני סומכת על בוז׳י יותר! אם נעבוד יחד על מנת לשפר את הקשרים שלנו עם ארה"ב, נחזור להיות חלק ממשפחת העמים ובצורה מפוקחת, נוביל אותנו להצלחה. בוז׳י נמצא בעמדת פתיחה טובה, בגין הוויתור שלו ללבני.  שיטת מפלגה עם שליט, שעל פיו יישק דבר פסולה בעיניי. מאמינה בפריימריס" אמרה יחימוביץ' והוסיפה, "הטיעון של הימין בנוגע לערבים - שאין פרטנר, אינו מדבר אלי. עלינו ליצור שיתוף פעולה מלא עם הרשות הפלסטינית ולחתור לשלום".
הח"כית מהעבודה התייחסה גם לשכבת הביניים שממשיכה לשאת בנטל. "החזון הציוני שלנו הוא - חברה מוסרית שבה אנשים חיים בה בכבוד. הנושאים האלו שאני מדברת עליהם כל הזמן לא סקסיים וההתעסקות היומיומית בהם היא אפרורית. לא הרבה יודעים, אבל חוקקתי למעלה מ-40 חוקים בכנסת שיטיבו עם אותו מעמד".
יחימוביץ' לא האחרונה שתגיע לאזורנו. רשמו לעצמיכם ביומן, ב-17 בינואר יגיע לשבתרבות בגלבוע, ח"כ יעקב פרי – "יש עתיד" וח"כ עמרם מצנע- "עבודה-התנועה".  
 
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים