דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שגרירים צעירים מהגלבוע ועפולה - מנהיגי המחר
 
 
 
 
לאחרונה קיימה אגודת "שותפות ביחד" של הסוכנות היהודית ערב חשיפה לתוכנית "שגרירם צעירים", תוכנית מנהיגות נוער אזורית המונה כ-25 תלמידים נבחרים תושבי גלבוע ועפולה. התוכנית ממומנת על ידי הסוכנות היהודית, המחברת בין הקהילות היהודיות בקונטיקט ומסצ'וסטס לבין איזור עפולה והגלבוע.
דודו מואטי, מנהל מרכז קהילתי ויצו נשא דברי פתיחה בהם אמר כי התוכנית מכשירה את הצעירים להיות אזרחים תורמים, מנהיגים ומובילי דרך, שיעצבו את פניה של מדינת ישראל בדורות הבאים. עוד סיפר כי בהמשך מיועדים המנהיגים הצעירים לשמש שגרירים למען ייצוג המדינה, מיתוגה וחיזוק תדמיתה של ישראל בעולם. ג'ודי יודה, מנהלת שותפות "ביחד" עפולה-גלבוע אמרה כי "אנחנו רואים בפיתוח מנהיגות נוער אזורית משימה חשובה וחיונית. אנו משוכנעים שההשקעה הרבה בתוכנית תתרום לפיתוח האזור כולו ולחיזוק הקשר בין תושבי עפולה-גלבוע והקהילות מעבר לים." 
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר העלה לשבח את פעילות האגודה ואמר: "הפרויקט לימד את צעירי הגלבוע והעיר השכנה עפולה ביכולת לשנות ולהשתנות ולהגיע לכל מקום שרק נרצה.אנו מאמינים שהצעירים ישמשו שגרירים נאמנים לא רק באזורנו אלא מעבר לים", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים