דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביח' לקידום הנוער סיימו עוד אתגר בהצלחה, קורס צלילה באילת
 
 
 
 
   
לאחר שהוכשרו במגוון קורסים מקצועיים,  והעצימו את יכולותיהם בפעילויות ספורט, כמו טיפוס הרים, מסעות במדבר ושהייה בחיק הטבע, סיימו 12 נערי ונערות היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע, קורס צלילה, במסגרת פרויקט היל"ה ורשת"עתיד" .
 דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער ציינה כי מדובר במיומנות של קורס צלילה, המהווה חלק מעבודה אישית וקבוצתית,המתמקדת בהתמודדות ובהתגברות על קושי במצבים לא מוכרים, והפעם במעמקי הים, כמטאפורה ללמידה למבחן זה או אחר."המיומנות הינה פעילות, תהליך הנמשך על פני כמעט חודשיים, הכולל שיעורים מעשיים של צלילה בברכיה ושיעורים עיוניים, שבסופם יורדים לאילת לקורס צלילה ברמה של כוכב אחד  (עד 17 מטר עומק צלילה) למשך שלושה ימים" מסרה בן משה.
 ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב אמר כי הקורס תרם לעיצוב וחיזוק אישיותם של משתתפיו והציג את הסתגלותם בהתמודדות מול אתגרים למיניהם, לרבות הגברת בטחונם האישי של תלמידי היחידה. 
 דיקלה בן משה ביקשה לזקוף את הצלחת הקורס לזכותו של אדם ירדני, מחברת "טטיס" שאימן את תלמידי היחידה במקצועיות רבה. את דבריה חיזק יענקלה מאיר, מדריך היחידה, שציין כי הנערים והנערות ירדו לאילת עם חששות ולבטים וחזרו עם הצלחות וחוויות אישיות וקבוצתיות.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים