דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> נערי תנועת "בני המושבים" בגלבוע הדרימו בחנוכה למכתש רמון
 
 
 
 
חניכי תנועת "בני המושבים" מהגלבוע ומדריכיהם, הדרימו במסגרת חג החנוכה, למזרח מכתש "רמון", וטיילו לאורך נחל נקרות עד למרכז ספיר. בטיול חנוכה השנה, השתתפו 34 חניכים מכיתות י'-י"א בהובלת הגרעינרים.
החניכים בשעת הדרכה
נורית מלמוד, רכזת תנועת "בני המושבים" בגלבוע, מסרה כי לקראת הטיול, נערכה הכנה, כאשר סביב סיר מרק חם, שמעו החניכים על המסלולים, שהינחו אותם מראש, תוך שמירה על הכללים, של מה מותר ומה אסור, כאשר הדגש הושם על הלוגיסטיקה, כאשר הטיול יוגדר במתכונת של טיול נודד. מלמוד ציינה כי הטיול התקיים על פי התכנית, כאשר מידי ערב הגיעו החניכים אל נקודת הלינה, הקימו חממה נגד הקור והגשם.
מלמוד: "החניכים נהגו כבוגרים בעלי אחריות, הם יצאו לטיול, לאחר שהעמיסו על משאיות את הציוד ונסעו דרומה. האווירה בקרב החניכים היתה חברתית ורוויה פעילות, הם סעדו את ליבם בתנאי שדה ובילו בצוותא, הטיול היה מאתגר, כאשר מזג האוויר היפה הטיב עם המטיילים", ציינה מלמוד. שמואל עינב, ראש מינהל הנוער, שיבח את רכזת התנועה נורית מלמוד כמו כן את המדריכים-גרעינרים, שירה, לין, מאור ותומר ואת המלווים הבוגרים: איתי, מור ואביעד.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים