דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> פרוייקט "אמדיאוס" הממלא את בית הספר "יד לחמישה" בצלילי המוסיקה , הולך ותופס מקום של כבוד.
 
 
 
 
לא מכבר ייצגה שלישיית נגניות קלרינט מפרוייקט אמדיאוס את בית הספר יד לחמישה בכנס נשפנים צעירים שהתקיים בבית האמנויות עמק יזרעאל, אליו הגיעו נשפנים צעירים מרחבי העמקים. השלישיה קבלה הרבה מחמאות. בנוסף לקחו בכנס חלק גם נגני ההרכב הכלי של בית הספר שהשתתפו בסדנה ונהנו מקונצרט  ייחודי של אמן כלי הנשיפה – אמיר גבירצמן.
נגני הקלרינט הצעירים בהופעה
בפרוייקט אמדיאוס, בשתוף תוכנית קרב ובית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל, משתתפים השנה תלמידים מכיתות ג' עד ו',  המנגנים על הכלים הבאים:
כ- 120 תלמידים לומדים נגינה ומשתתפים בהרכבים השונים, כאשר 8 מתוכם, מנגנים בחליל צד, בהוראת עומר אשוח; 14 תלמידים מנגנים בכינור, בהנחייתה של רנה גדז'ייב; 40 חליליות, תחת שרביטו של עומר אשוח, 31 מנגנים בגיטרות, בהוראת יוסי שור ו-16 תלמידים בקלרנית בהנחייתו של המנצח ומנהל הפרוייקט, סטאס גברילוב.
ב"יד לחמישה" פועלים גם מקהלה צעירה והרכב קולי בוגר – בהדרכת רחל ברטנשטיין, והרכב נגינה בית ספרי, המונה 14 תלמידים – בניצוח סטאס גברילוב.
חשוב לציין שהמורים המלמדים ב"אמדיאוס"  הם מורים מנוסים  מבית המוסיקה בקיבוץ יזרעאל של המועצה האזורית גלבוע,  וכך נוצר קשר חינוכי ואמנותי חשוב ופורה בין בית הספר לבית המוסיקה.
מקהלת ביה"ס, משתתפת בטקסי ביה"ס, נגני החליליות וחלילי הצד הנעימו בצליליהם. בחנוכה התקיים קונצרט של כל התלמידים המנגנים בפרוייקט והיה זה אירוע גדול, מרשים ומכובד.
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים