דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> כ - 100 תלמידים מכיתות ט' בגלבוע הצטרפו לקורס הדרכה בתנועת "בני המושבים"
 
 
 
 
השבוע התקיים מפגש שני בתהליך הטרומ"פים (טרום-פעילים), והשתתפו בו כ-100 תלמידים מכיתות ט' בגלבוע לקראת הצטרפותם לקורס הדרכה בתנועת בני המושבים. המפגש נערך בבית הספר "ניר העמק" והוא נועד להכין את תלמידי כיתות טי,  לקורסי הדרכה של סוף השנה הנוכחית. המפגש נערך בהשתתפות ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק  עינב, ורכזת תנועת בני המושבים, נורית מלמוד. המדריכים יחד עם חניכיהם עסקו בנושא המנהיגות, במשמעותה ובדרכים ליישומה.
את המפגש הכינו, חברי "גרעין עודד", בהשתתפותם של מש"צים (תלמידי י"ב) אשר לצד חברי הגרעין, הדריכו והנחו קבוצות בפעילות.
חניכי בני המושבים בהרצאה
ראש המועצה האזורית הגלבוע דני עטר, בירך את צירופם של תלמידי כיתות ט' למימוש שאיפתם להדרכה בתנועת הנוער ואמר כי תנועות הנוער של ישובי הגלבוע, ובתוכם תנועת "בני המושבים", מהוות את זרוע הפעילות המרכזית בתחום החינוך הבלתי פורמלי.  "כולנו גאים בילדי תנועות הנוער בגלבוע, ורואים בהן תשתית דור ההמשך של המרחב הכפרי בישראל", אמר ראש המועצה.
 
ראש מנהל הנוער במועצה, שמואל עינב, ציין כי הפעילות בקרב חניכי תנועות הנוער במועצה בכלל, ותנועת בני המושבים בפרט, היא על טהרת העשייה וההתנדבות למען הפרט, התנדבות השזורה לדבריו, בערכי הדו-קיום. "חניכי תנועת בני המושבים החדשים, יפעלו כמקשה אחת, באופן שלא יהיה ניתן להבחין בין מיהו בן מושב, קיבוץ או כפר. בשנת הפעילות החדשה, אנו מתכוונים להעשיר עוד יותר את התכנים בקרב חניכי תנועות הנוער, לצורך העצמתם ובמטרה לעצב את אישיותם", אמר עינב. 
נורית מלמוד, רכזת תנועת "בני המושבים", ציינה כי המפגש זכה להצלחה רבה. "זהו מפגש שני, מתוך שישה, שיכללו בין השאר, טיול גיבוש ו"מיני מד"צים, כהכנה לקורסי הקיץ. היא הודתה למשתתפי המפגש, למארגנים, למדריכים ולהנהלת בית הספר ניר העמק.  
ראש מנהל הנוער שמוליק ענב במפגש עם המדריכים
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים