דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי היח' לקידום נוער "גלבוע" בדרך להשלמת בגרות מלאה
 
 
 
 
יום חשיפה לפרוייקט "חממה" של היחידה לקידום נוער "גלבוע", התקיים לאחרונה בבית הספר אורט "אחווה" גלבוע. הפרויקט הייחודי, נערך זו השנה השניה, בחסות המועצה האזורית הגלבוע, והוא מעניק כלים לימודיים וחברתיים לתלמידים בכיתה ט', כמו כן, נותן להם מענה לימודי, חברתי וריגשי במקצועות הליבה כדי שבכיתה י' ישתלבו התלמידים במסלולי בגרות מלאה. בפרויקט משתתפים 16 נערים ונערות משכבת ט' בבית הספר אורט אחווה. הם מקבלים למידה פרטנית בקבוצות קטנות, וכן חיזוק לימודי ופעילות חברתית.  
דיקלה בן משה, מנהלת היחידה לקידום נוער במועצה האזורית הגלבוע, מסרה, כי במסגרת הפרויקט, תינתן לתלמידים הזדמנות לקיום קורס מקצועי, שבסופו יתקיים פרוייקט הגמר. "מטרת הפרויקט היא לחזק את הנערים והנערות מבחינה לימודית, ולאחר מכן, להחזיר אותם לכיתת האם, כשהם מוכנים לקראת בחינות הבגרות. חשוב לציין שהפרויקט הוא באחריות היחידה לקידום נוער ובשיתוף פעולה מלא עם ביה"ס אורט'', סיכמה בן משה.
 ראש המועצה דני עטר, שיבח את ראש מינהל הנוער ואת מנהלת היחידה לקידום הנוער וכן את נערי היחידה על הפרוייקט "חממה", ואמר כי הוא שמח שהערכים המוטמעים בתלמידים, כמו פרוייקט החממה, נתפסים אצל בני היחידה, כבית ספר של החיים, לגיבוש זהותם האישית ולהבטחת עתידם. "בצד פעילותם של הנערים, מממשים הם את הזכות לתרום את חלקם למדינה ולחברה ועל כך יבורכו", אמר ראש המועצה.
 ראש מינהל הנוער במועצה, שמואל עינב, בירך את מנהלת היחידה לקידום נוער על הצלחת פרוייקט החממה ואמר כי בפני תלמידי היחידה, ניצבת משימה מורכבת ומאתגרת כאחד, בתחום הלימודי וגם החברתי. "אין לי ספק שאיכותו של הפרוייקט תסייע לתלמידים, בדרכם להשלמת בגרות מלאה. "אני משוכנע, שכפי שעמדו התלמידים במשימות חינוכיות לא קלות, יצליחו להעמיק את המודעות העצמית, לפתח את יכולתם לקבלת החלטות ולהגיע להישגים איכותיים בתחום החיים", אמר ראש מינהל הנוער במועצה.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים