דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ביה"ס הרב-תחומי "עמל" עמק חרוד בגלבוע זכה במקום הראשון בתחרות בינלאומית בפריצת כספות
 
 
 
 
בית הספר הרב-תחומי "עמק חרוד" בגלבוע, זכה במקום הראשון בתחרות הבינלאומית בפריצת כספות. בתחרות שהתקיימה בשבוע האחרון, במכון ויצמן למדע, השתתפו כ- 200 תלמידי מגמת פיסיקה מישראל וכן מספר קבוצות מתחרים מהעולם, כמו אנגליה, קנדה, רומניה ועוד. תחרות פריצת הכספות מהווה חלק מפרוייקט הסיום של מגמת הפיסיקה.
 
במסגרת התחרות התחלקו התלמידים לקבוצות, אשר שקדו לאורך כחצי שנה, על בנייתן של  כספות המתבססות על עקרונות פיסיקליים מעבדתיים. לאורך התחרות התלמידים פרצו את הכספות של עמיתיהם מבתי ספר אחרים. אל התלמידים הצטרפו מדענים ודוקטורנטים ממכון ויצמן למדע וכן מורים מומחים לפיסיקה, שניסו אף הם לפרוץ הכספות.  
קבוצות התלמידים נדרשו  להשתמש בידע פיסיקלי שנלמד, עבודת צוות, זריזות ויצירתיות כדי לזכות במקום הראשון. להלן הזוכים בתחרות: מקום ראשון, תיכון "הרב תחומי – עמל", עין חרוד; מקום שני, תיכון "בן גוריון", פתח-תקווה; מקום שלישי: תיכון "ברנר", פתח-תקווה; במקום הרביעי זכתה קבוצת תלמידים ממונטריאול, קנדה ואילו במקום חמישי זכה בית ספר תיכון "אלון" מרמת השרון.
 
ראש המועצה האזורית הגלבוע בירך את בית הספר על זכייתו המדעית, את מנהלת בית הספר אילנה לוסטיג ואת זוכי הפרס ואמר כי בית הספר הרב תחומי עמק חרוד הוביל כל השנים במצויינות ונחשב כיום מהמובילים בארץ. "אנו גאים בתלמידים, בצוות המורים ובהנהלה על מאמציהם להוביל את תלמידיהם להישגים רמים. בית הספר משמש דוגמא של מופת במערכת החינוך כלל ארצית. מיטב בוגרי בית הספר, תורמים מאיכותם האנושית בהתנדבות ונמנים עם המשרתים ביחידות איכותיות ועם מפקדיו הבכירים של צה"ל", אמר דני עטר.
 
ראש מינהל החינוך במועצה, דרור ללוש, העומד בראש מודל שפת המצויינות במערכת החינוך בגלבוע, בירך אף הוא את בית הספר, על צוותו וההנהלה ואמר כי תלמידיו האיכותיים של בית הספר תיכון "עמל" בעמק חרוד, נמנים עם מיטב הנוער הערכי ברחבי הגלבוע. "בשנים האחרונות התעצם בית הספר באיכויות, בתחום האנושי, הלימודי ובשפת המצויינות, והתוצאות מדברות בעד עצמן", אמר ראש מינהל החינוך.  
 
מנהלת בית הספר הרב תחומי "עמל" עמק חרוד, אילנה לוסטיג, אמרה: "הצבנו לנגד עינינו מטרה לחנך את תלמידינו להיות אנשים שואפי יידע ובעלי כישורי למידה, המממשים את יכולותיהם וכישוריהם ומגיעים למרב ההישגים ובד בבד לחנכם ברוח של ערכים ציוניים והומאניים ומחויבות לקהילה ולעם. כמו-כן גיבשנו תוכניות פדגוגיות וחברתיות מפורטות הבאות להשיג את היעדים בראייה שש-שנתית", אמרה לוסטיג.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים