תנאי השימוש פייסבוק הגלבוע
מועצה אזורית הגלבוע מפעילה דף פייסבוק ובו עדכונים על הנעשה בגלבוע
עמוד הפייסבוק של מועצה אזורית הגלבוע עוסק בנושאים הבאים:
·         עדכונים על  המתרחש בגלבוע
·         שירותי המועצה ומידע שימושי לתושבים
·         אירועי מדע ותרבות המתרחשים במועצה
·         מאפשר פלטפורמה לבקשות, שאלות והערות הציבור

פרסום מידע בעמוד
עמוד הפייסבוק יתעדכן בתדירות של 1-3 בכל יום עבודה
כל המידע הנמסר בעמוד זה הוא שירות לגולשים ונמסר באופן תמציתי וכללי. אין לראות במידע תחליף למידע רשמי אחר.
המידע שימסר באמצעות הפייסבוק אינו מיועד לפניות בנושאים אישיים הנמצאים בטיפול המועצה
למען פרטיותכם אנא הקפידו לא להעלות לפייסבוק פרטיים מזהים אישיים(לדוגמה ת"ז, מספרי טלפון וכו')). למועצה אזורית הגלבוע שיקול דעת בלעדי באשר להחלטה אילו עדכונים לפרסם.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות להסיר מהקיר פוסטים, לינקים או כל רמיזה אחרת שתפורסם עלי די הגולשים על הקיר של חשבון הפייסבוק של המועצה אזורית הגלבוע ומשמעה: פרסומת,  קידום מכירות, או הצעה שיווקית כלשהי

מענה לשאלות ודיונים בפייסבוק
מועצה אזורית הגלבוע מקדמת בברכה וקוראת את כל התגובות המתקבלות מהגולשים
ניתן להגיב לעדכונים בעמוד הפייסבוק, המועצה שומרת לעצמה את הסכות להוריד תכנים לא ראויים כמו גסויות, הטרדות, מפיצי "דואר גם הפצת זבל", כמו גם הפצת מידע למטרות מסחריות או/ו כל תוכן שיש בו לפגוע ברגשות הציבור.
מועצה אזורית הגלבוע שומרת ללעצמה את הזכות להסיר כל תוכן וכותב תובן הנגוע בלשון הרע ו/או המהווה הוצאת דיבה כלפי המועצה ו/או המהווה פגיעה בשמה הטוב של המועצה  ו/או תושביה, נבחרי הציבור ועובדי המועצה. נשמח להשיב לשאלות ולהצטרף לדיונים במידת האפשר.
עם זאת  לא נוכל להתייחס לכל שאלה או דיון . שאלות, הצעות ותגובות רלוונטיות יועברו במידת הצורך לידיעת הגורמים הרלוונטיים. אנא הימנעו מהצפת הקיר(העלאת מספר רב של פוסטים באותו נושא). אנו שומרים לעצמנו את הזכות  להסיר פוסטים משוכפלים המפריעים לניהול התקין של העמוד.
אנא הימנעו מהעלאת פוסטים המקשרים לאתרי חדשות שונים או עמודים מסחריים אחרים, פוסטים  מסוג זה יוסרו מהעמוד. אין לפרסם חומר פוגעני, מעליב, גזעני, פורנוגרפי, מיני, טורדני, או אלים. אין לפגוע בצנעת הפרט או לפרסם חומר העלול להתפרש כלשון הרע. פוסטים מסוג זה יוסרו מהעמוד.
עמוד הפייסבוק שלך מועצה אזורית הגלבוע אינו מאפשר קידום קמפיינים מכל סוג כלשהו, כולל עצומות למיניהן, מחאות ברשת, מחאות פוליטיות, צרכניות, קידום כתבות המשרתות אינטרסים של קבוצות כאלו או אחרות וכדומה. הצפת פוסטים כאמור או תגובות בשם עמודים כאמור בניסיון לקדמם יוסרו.


זמינות השרות
עמוד הפייסבוק של מועצה אזורית הגלבוע מופעל באופן סדיר בשעות העבודה המקובלות בימים א' – ה' .
מועצה אזורית הגלבוע לא תישא באחריות במקרים שבהם  החשבון לא יהיה זמין עקב תקלות ברשת הפייסבוק.
לתשומת לבכם: פנייה לעמוד הפייסבוק של מועצה אזורית הגלבוע אינה מהווה תחליף לפנייה למוקד המועצה 109 בשעת חירום או בשעת הצורך. פניות כאלו יש להפנות למוקד המו
עצה  109בטלפון.
המוקד זמין לפניותכם 24 שעות ביממה. ניתן לפנות למוקד המועצה גם דרך עמוד הפייסבוק של המועצה,  או דרך אתר האינטרנט של המועצה בכתבות www.hagilboa.org.il


אין באמור לעיל בכדי לגרוע מהזכויות העומדות למועצה אזורית הגלבוע בחוק והיא רשאית לנקוט בכל ההליכים הקבועים בחוק בכל עניין ודבר