דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מועצה אזורית הגלבוע עוטרה בפעם השישית ברציפות בחמישה כוכבי יופי
 
 
 
 

מועצה אזורית הגלבוע זכתה  בפעם השישית  ברציפות בחמישה  כוכבי יופי שהוענקו במסגרת תחרות קריה יפה, בטקס שנערך לנציגי המועצה, רמי אלהרר סגן ראש המועצה וראש המנהל לתושב, ומנהל  מחלקת התברואה יהודה ביטון וחזות ישובים.

כוכבי היופי מוענקים  במסגרת תחרות קריה יפה  שנערכת מידי שנה, במסגרתה נבחנות רשויות על פי  הקריטריונים של השקעה ופיתוח הסביבה , חזות הישובים וטיפוח שטחים ציבוריים , מניעת מפגעים סביבתיים וחזותיים והעלאת איכות החיים של התושבים.


ראש המועצה דני עטר  בירך את מחלקת השירות לתושב ועובדיה ואת העומד בראש סגן ראש המועצה וראש מנהל השרות לתושב רמי אלהרר על השקעתם ועבודתם המאומצת בכל ימי השנה  לטיפוח חזות חוצות הגלבוע וניקיונה.

עטר וסגנו אלהרר עם תעודת הזכייה מ - 2011

עטר: "כמועצה ששוקדת ומקדמת את התפיסה של הגלבוע כמועצה ירוקה,  חלק חשוב מתפיסה זו היא ההתמדה וההשקעה המסיבית לאורך שנים רבות ב טיפוח חזות חוצות המועצה ויישוביה, וזאת כמרכיב חשוב נוסף  בהעלאה מתמשכת באיכות חיי התושבים "

סגן ראש המועצה וראש מנהל החינוך רמי אלהרר מסר, כי בטיפוח הסביבה ברחבי הגלבוע ובישובים הושקעו מאות אלפי שקלים בפיתוח וגינון שטחים ציבוריים ברחבי המועצה והיישובים.

אלהרר:" השנה השקענו בנוסף אף שמנו דגש בבטיחות מתקני משחקים לילדים, הוספנו עוד פינות אשפה וביצענו פרויקטים ירוקים בתוך הישובים כדוגמת הפיסול הסביבתי ברם און, בית השיטה ועוד ישובים".

אלהרר עוד מסר כי השקעות אלו חלק מהתהליך הכולל והמתמשך של  טיפוח  ושמירה על יופייה של מ.א.הגלבוע במטרה להמשיך ולהעלות את איכות החיים של התושבים, במסגרת זו נרכשו בשנים האחרונות מכונת טיאטוא  לניקוי רחובות הישובים, משאית עם מנוף מיוחד לפינוי גזם, הוצבו מתקני מחזור בישובים, בוצעו פרויקטים רבים כחלק מהעבודה השוטפת כגון  ניקוש וריסוס ועוד..  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים