דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מדרחוב "אשכול גנים" חווייתי נערך בגן נר שבגלבוע
 
 
 
 
המדרחוב הציע לילדים ומשפחותיהם שפע פעילויות תרבות ובידור, כמו משחקיה, הווי ריקודים מקצבי, התעמלות, דוכני מכירה, מכוני יופי, מכירת חפצים וצעצועים במחירים סמליים.
 
כ-150 ילדים ומשפחותיהם השתתפו השבוע, במדרחוב "אשכול גנים" בגן נר שבגלבוע. המדרחוב, המתקיים זו השנה החמישית, העניק לילדי חמשת הגנים בגן נר ומשפחותיהם מבחר גדול ומגוון של התרחשויות, הכוללות פעילות חווייתית, משחקייה, מקצבי ריתמוס, התעמלות, איפור לילדים והוריהם, כולל הרצאה של דיאטנית בשיתוף עם מרפאת גן נר.
לרשות המשפחות עמדו בחצרות הגנים, דוכני מזון בטעם ביתי ואירוח בבית קפה  שהוצב בגן "תאנה". במסגרת פעילות המדרחוב, נמכרו משחקים וחפצים במחירים סימליים בחצר גן "אתרוג".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיזם לפני שנים את רעיון הפעלת המדרחוב אמר, כי שיתוף הפעולה בין ילדי הגנים, יחד עם הוריהם וצוותי החינוך בפעילות חברתית כדוגמת המדרחוב, מגבשת את אישיותם של הילדים ותורמת להתפתחותם כשותפים פעילים בחברה. "שיתוף פעולה פורה זה, יוביל ללא ספק להישגיהם של הילדים, בתחום הלימודים וגם בחיי החברה", אמר ראש המועצה.
 חגית לוין, מנהלת המחלקה לגני ילדים במועצה האזורית הגלבוע, מסרה כי הכסף שנאסף הועמד לטובת העשרת "אשכול הגנים". לוין הודתה למנהלת אשכול הגנים, אורה הררי, המלווה את פרויקט המדרחוב ולצוותים החינוכיים של גני ילדים. "המדרחוב מרכז פעילות חווייתית זורמת לכל סוגי האירועים ולכלל הגילאים וניכר מאד כי ההנאה בקרב באי המדרחוב, גדולים וקטנים הייתה מעבר למשוער", אמרה מנהלת מחלקת הגנים חגית לוין
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים