דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גלבוע יזרעאל בגמר אליפות הליגה ברוגבי
 
 
 
 
יזרעאל/גלבוע מנצחת את אשקלון 30-23 בהארכה ועולה לגמר אליפות הארץ ברוגבי. בגמר היא תפגוש את רעננה שבאחת הסנסציות הגדולות ברוגבי הישראלי – ניצחה את אס"א תל-אביב בספורטק, לאחר קאמבק מדהים.
שחקני יזרעאל/גלבוע ידעו שקל זה לא יהיה, אבל לתסריט מותח שכזה אף אחד לא התכונן.
אשקלון הגיעו לחצי-הגמר עם המון אנרגיות ומחוזקים בשחקניהם הזרים מפיג'י, במשחקם הראשון העונה בשל המצב במצריים. כידוע, אשקלון עם סגל מלא היא לא אשקלון של העונה הרגילה (הפסד ליזרעאל 55-0...), וכבר בדקה הראשונה, לאחר חטיפת מסירה של יזרעאל/גלבוע הניח הפיג'יאני מס' 13 טריי קל, ובתוספת בעיטת ההשלמה, אשקלון בפתיחה חלומית – מובילה 7-0.
יזרעאל גלבוע על הגובה
המחצית השניה המשיכה את המשחק המצויין והצמוד. יזרעאל/גלבוע, במספר התקפות, הצליחה להתקרב לקו הטריי של אשקלון, אך לא הצליחה להניח את הטריי המיוחל; רק פנדל נוסף של אבוטבול השווה את התוצאה והכין את הקהל לעשרים דקות אחרונות של טירוף.
זה התחיל עם איבוד עשתונות רגעי של מספר 7 מיזרעאל – דניאל פלמה, שזרק מספר מילים מיותרות  לשופט והשאיר את יזרעאל עם 14 שחקנים למשך 20 דקות משחק ולעונה שלמה. למרות  החסירון של שחקן, שחקני האלופה לא היו נשברו, ובסופה של התקפה מצויינת הניח בן קירשברג טריי מצויין, שהפך את התוצאה ויזרעאל/גלבוע מובילה:  18-13.
אשקלון לא איבדו את העשתונות ובטריי משלהם הִשְׁווּ את המשחק ל: 18-18. עשר דקות לסיום המשחק.
ההתקפות של שתי הקבוצות נמשכו ומד הלחץ עלה, חמש דקות לסוף שחקני יזרעאל/גלבוע חשבו שהכל נגמר לאחר פריצה של הקפטן, יונתן קפלן, שהניח את הטריי המיוחל וקבע את התוצאה: 23-18; הנשיקות על הספסל של יזרעאל התחילו לזרום...
שחקני אשקלון לא הרימו ידיים, ולאחר שרשרת עבירות של שחקני הקבוצה הביתית, שבעקבותיהן הוציא השופט את יונתן דיין בכרטיס צהוב, נשארה קבוצת יזרעאל/גלבוע עם 13 שחקנים לדקה האחרונה של המשחק.
שחקני אשקלון יצאו לניסיון אחרון להציל את המשחק – מספר מסירות מהירות ומחסור שחקנים בהגנה הציבו את הכדור בידיים של הווינג האשקלוני, שהניח טריי משווה בפינת המגרש... והתוצאה: 23-23; לאשקלון עוד היתה הזדמנות אחרונה לנצח אבל בעיטת ההשלמה נבעטה החוצה.
הולכים להארכה, 15 דקות הארכה עם "גול זהב" – מי שעושה נקודות ראשון מנצח. יזרעאל/גלבוע  עם 13 שחקנים, הקהל על הרגליים.
   
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים