דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> קבוצת מירב זכתה באליפות טורניר דביר לניר 2013
 
 
 
 
במוצאי שבת האחרון, הסתיים באולם הספורט של קיבוץ עין חרוד, טורניר כדורסל ה-25 לזכרו של סגן דביר לניר ממולדת, שנפל באסון המסוקים. בטורניר זכתה קבוצת הנוער של קיבוץ מירב במקום ראשון, לאחר שניצחה את רם און. במשחק צפו מעל 300 איש, במעמד  משפחת לניר וכן אוהדים רבים. השנה, מנה הטורניר 21 קבוצות מ-23 ישובים שונים, 60 משחקים ב- 49 ימים וכאמור הגיעו לגמר שחקני קבוצת מירב מול רם און.
 
מעניקים את הגביע לקפטן האלופה ממירב
ראש מינהל הנוער במועצה האזורית הגלבוע, שמוליק עינב, סיפר כי במשחק שיחקו שחקני קיבוץ מירב מול קיבוץ רם-און ולאחר משחק צמוד קצבי ומותח, ניצחה כאמור קבוצת מירב. עוד הוסיף עינב, כי לפני תחילת המשחק, התקיים טכס מרגש ומכובד לזכרו של דביר במהלכו הוקרן סרטון הנצחה שהוכן ע"י בני משפחתו. בסיום נערך טכס חלוקת גביע הניצחון לשחקני קיבוץ מירב.
יצויין כי לאחר אסון המסוקים ב- 4.2.97  בו נפל דביר הוחלט לקרוא לטורניר הכדורסל האזורי בגלבוע על שמו. זאת השנה ה- 15 שהמועצה האזורית הגלבוע מציינת את הטורניר המנציח את דביר. בשם המועצה, בירך ראש מינהל הנוער, שמוליק עינב, שציין כי   טורניר דביר לניר הפך לאחד מהפעילויות המרכזיות המנהל הנוער. "זהו מפעל חשוב מאוד ברמה חינוכית וערכית, נמשיך גם בשנים הבאות להעצים מפעל חשוב זה", אמר עינב. כתבנו מציין כי האווירה באולם הייתה מחשמלת, קבוצות אוהדים של רם און ומירב "הרימו את האולם" בשירה ובעידוד השחקנים.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים