דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> גאוות יחידה
 
 
 
 
תלמידי הרב תחומי עמק חרוד  בגלבוע התגייסו בחופש  לפעילות  משטרתית ולכוחות ההצלה של מ.ד.א.
עשרות תלמידי בית הספר הרב-תחומי "עמק חרוד" שבגלבוע, גוייסו במהלך הקיץ ע"י יחידת "המתמיד" של המועצה האזורית הגלבוע, במסגרת "מחוייבות אישית", לעזרה בפעילותם של המשטרה ומגן דוד אדום. התוכנית היא חינוכית מעשית המיועדת לתלמידי כיתה י', י"א ו-י"ב, ואשר מטרתה היא להקנות ערכים אישיים וחברתיים דרך נתינה ועזרה לזולת בקהילה ובחברה.
גונן פירסטנברג, מפקד יחידת "המתמיד", מסר כי זו הפעם הראשונה שפרוייקט מחוייבות מסוג זה מופעל בגלבוע. "הנערים גילו יוזמה ומוטיבציה לסייע במטלות המשטרה ומגן דוד אדום ופעלו כחברי צוות לכל דבר, חרף המפגש שלהם עם מצבים לא נעימים", אמר מפקד "המתמיד". לדבריו, הפרוייקט יימשך לאורך השנה וייעשה מאמץ להגביר את מספר המתנדבים, העומד כיום על פחות כעשרים נערים.
 
מפקד המתמיד הוסיף כי לאחרונה התעצמה יחידת המתמיד בגיוסם של כ-30 מתנדבים חדשים שהוצבו בבסיס ההפעלה "גלבוע" ובבסיס תענך. הוא חזר והתייחס לגיוסם של הנערים ואמר: "הפרוייקט עצמו מקנה ערכים לילדינו ומטרתו היא לחבר את הצעירים לכוחות החוק וההצלה", אמר מפקד "המתמיד".
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר אמר כי התגייסות הנערים לפרוייקט העזרה וההצלה, היא נתינה בעלת ערך עליון. "אין ספק שהחינוך לנתינה, המיושם מזה שנים במוסדות החינוך בגלבוע, מעצב את ילדינו ומציב אותו כדור בעל איכפתיות, דור המציב בראש מעייניו את הצורך הקהילתי מעבר לצורך האישי", אמר ראש המועצה.
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים