דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הישוב מולדת שבגלבוע חגג 76 שנה לעלייה לקרקע
 
 
 
 
ראש המועצה דני עטר: "הישגיה של מולדת הם תוצאה של נחישות, דבקות באדמה ושל יוזמות ברוכות באנוש ובפיתוח"
ביום שישי האחרון חגגו במושב מולדת  חברי מושב  ואורחים, 76 שנה לעליית הישוב על הקרקע במסגרת "חומה ומגדל"
 הטכס נערך בדשא מול בית העם, וכלל תכנית אמנותית, כמו "אחד נגד מאה", הקשורות לתולדותיה של מולדת, באמצעות שלטי משחק אלחוטיים טריוויאלי וכן שיחזור עברה של מולדת באומר ובצליל.
 ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, בירך את תושבי מולדת לרגל חגם וציין את חשיבותו של הישוב, הצועד לדבריו לקידמה, תוך דאגה לפרט. "הישגיה של מולדת על האנוש הערכי שבה, הם תוצאה של יוזמות ברוכות, בתחום החינוך, הפיתוח והחברה. זהו ישוב שקלט לחיקו באהבה, משפחות צעירות רבות תוך טיפוח האנוש שבו. ערכים מקודשים אלה, ראויים לחיקוי לכלל הישובים בארץ" אמר עטר ואיחל לתושבי מולדת המשך שגשוג.
 חיים שלוש, יו"ר ועד ההנהלה של הישוב, בירך את חברי המושב, את האורחים,  וכן  את המועצה האזורית הגלבוע ואמר: "בשנת ה-75 החולפת זכינו לתמורות ושינויים, וחובה לציין את הישגיה הנפלאים של 'אופיר נצר' שהעפילה לגמר אליפות אירופה בהתעמלות ועוד העתיד לפניה, ונאחל לה הצלחה בתחרויות המכבייה. שלוש ציין עוד  את זכייתה של הרפת מולדת בפרסים יוקרתיים. בין היתר  ציין  שלוש בסיפוק את העצמת הישוב באנוש מאז הופעל פרויקט ההרחבה של המועצה במולדת.
   
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים