דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> מונדיאל - 2013:שבע קבוצות הבטיחו כבר מקומן ברבע הגמר, אביטל ואומן גם רוצות, רק אחת תעלה!!!
 
 
 
 
מחזור מרתק במונדיאל הגלבוע: טייבה הביסה 8-1 את אומן האלופה, מוקייבלה כבשה 14 שערים במשחק ועלתה, העיתונאים סיימו בתיקו 1-1 עם אורט אחווה ובמקום הראשון בבית והוכתרו כהפתעת הטורניר. גם ותיקי אסי גלבוע ופנימיית כפר יחזקאל בשמונה הגדולות.  
 
ביום ראשון נערך המחזור השלישי שקבע את זהות המתמודדות שעלו לרבע הגמר.
בבית א' הותיקים עם שלושה נצחונות רצופים פגשה בטמרה שגם היא עם מאזן מושלם. המשחק היה שקול ומצודד לעין , טמרה כבר  הוליכה 2-0 א ך הסבלנות של הוותיקים  הובילה  למהפך
ול-3:2   לשחורים במחצית. במחצית השנייה סולטן זועבי וחבריו התעשתו חזרו למשחק ושוב מהפך במשחק  כשטמרה מנצחת את המשחק 5-4.
סולטן זועבי עם  שלושער וחמדה זועבי הוסיף צמד למנצחים שסיימו את שלב הבתים במקום הראשון.
במשחק השני בבית א' פגשה מוקייבלה שהגיעה עם הרכב מלא את מיטב בהדרכתו של משה משה. מוקייבלה ידעה שהיא חייבת שני ניצחונות במשחקים שנותרו לה ומיטב הייתה מסתפקת גם בתיקו. אבל זה לא עזר לכתומים ממוקייבלה שנכנעו 4-1 לשלושער של קוטה ושער של מחמוד זיאדאת.
מאוחר יותר נערכו שני משחקים נוספים שנעלו את הבית. טמרה שהבטיחה עוד קודם את מקומה ברבע הגמר לא התקשתה להביס 7-4 את מיטב וסיימה עם מאזן מושלם. ובמשחק הנוסף ראינו מבול  של שערים כאשר מוקייבלה הבקיעה מכול מצב עם 14-3 על גדעונה וסיימה במקום השלישי בבית ומקום ברבע הגמר.
בבית ב' נעורה ידעה שהיא חייבת ניצחון על אביטל כדי לתפוס את המקום השלישי בבית. אבל כבר בפתיחת המשחק הפציץ שלומי אלבז (מומו) ברגל שמאל מהחצי והכניע את השוער. החגיגה של אביטל נמשכה ובמחצית הראה לוח התוצאות 3-0 לאביטל שהורידו את הרגל מהגז ונעורה כבשה פעמיים וצימקה אבל חניכיו של מנו הרוניאן הראו הרבה אופי וכבשו גם הםא ובסיום זה 5-4 דרמטי ביותר לאביטל שסיימה במקום השלישי בבית ותפגוש במשחק על המקום האחרון ברבע הגמר את אומן.
במשחק המקביל נפגשו נבחרת העיתונאים והקבוצה המצוינת של אורט אחווה למשחק על ראשות הבית. אורט אחווה הגיעה כפייבוריטית וכבר מן הפתיחה הוכיחה זאת כאשר לחצה את אנשי התקשורת שהתמקדו בעמידה טקטית נכונה וניסיון לעקוץ במתפרצות. לאחר מחצית מאופסת מצא זיו אמויאל את נדב מעוז וזה הקפיץ את הכדור מעל השומר שלו ועם כל הלב בעט לרשת העליונה וזה 1-0 לעיתונאים ושער נהדר של מספר 21. שחקני אורט המשיכו להיות דומיננטיים וחיפשו את השוויון ואכן ארבע דקות לסיום גם מצאו אותו משער של ח'אלד קאסם שקבע 1-1 והתוצאה נשמרה עד הסיום. המאמן יוסי וקנין ושחקניו העיתונאים היו מרוצים מהתוצאה ומהמקום הראשון בבית המוות, ללא ספק הפתעת הטורניר!
בבית ג' פגשו אייל בן ברוך ושחקניו מפנימיית כפר יחזקאל את סנדלה החלשה שהצליחה להקשות במיוחד על מאור בן עטר, אורון ויתר החברים בורוד אבל למרות זאת בן עטר הצליח לפרוץ את ההגנה והעלה את קבוצתו ליתרון. סנדלה הצליחה להפתיע ולהשוות אבל בדקות הסיום היו אלה שחקני הפנימייה שחגגו שער נוסף וזכו בשלוש נקודות אחרי 2-1 נהדר בדרך להבטחת המקום השני
במשחק הנוסף בבית טייבה שיחקה נגד אומן והציגה סגל מרשים שכולל את מוחמד פודי מהפועל רעננה, סטף מבני נוג'ידאת ועלי זועבי מאסי גלבוע. המשחק היה מתוח מאוד עם הרבה עצבים מצד אומן ששחקניה ידעו שהם חייבים ניצחון כדי לעלות לרבע הגמר. אומן עלתה ליתרון מוקדם משער של שחר משה אבל בהמשך ספגה הרחקה וטייבה הצליחה להפוך את התוצאה ל-2:1 ובהמשך גם להגדיל אותה עד לתבוסה אדירה של 8-1 כשמוחמד פודי כובש רביעייה וסטף שלושער.
הקבוצות שעלו לרבע הגמר: טמרה, ותיקי אסי גלבוע, מוקייבלה, טייבה, פנימיית כפר יחזקאל, נבחרת העיתונאים ואורט אחווה. הקבוצה שתשלים את תמונת רבע הגמר תהיה המנצחת במשחק שייערך ביום שלישי בשעה 19:30 בין אביטל לאומן. מיד לאחר המשחק תתקיים הגרלת רבע הגמר כאשר שלוש הקבוצות שסיימו במקום הראשון לא תוכלנה להיפגש, וגם קבוצות מאותו הבית לא ייפגשו. הולך להיות מעניין...
בית א' :
מקום
 
שם
הקבוצה
משחקים נצחונות תיקו הפסדים שערים נקודות
   
    1
 
טמרה
 
    4
 
    4
 
    0
 
    0
 
  23 - 16
 
     12
 
    2
 
ותיקים
 
    4
 
    3
 
   0
 
    1
 
  25 - 12
 
     9
 
    3
 
מוקייבלה
 
    4
 
    2
 
   0
 
    2
 
  26 - 19
 
     6
 
    4
 
מיטב
 
    4
 
    1
 
   0
 
    3
 
11 - 19
 
     3
 
    5
 
גדעונה
 
   4
 
    0
 
   0
 
    4
 
11 - 30
 
     0
 
 
לוח משחקים :-
קבוצה קבוצה   יום תאריך שעה תוצאה
מחזור 1  
 
 
 
 
    
 
 
 
מוקיבלה טמרה     א' 12.5.13 19:20 5 - 6
ותיקים
 
גדעונה     א' 12.5.13 19:20 6 - 3
מיטב
 
חופשי        
מחזור 2 
 
 
 
   
 
 
 
 
טמרה גדעונה     א' 19.5.13 18:45 5 - 3
מיטב ותיקים     א' 19.5.13 18:45 1 - 6
ותיקים מוקיבלה     א' 19.5.13 20:15 9 - 3
מיטב גדעונה     א' 19.5.13 20:15 5 - 2
מחזור 3     
 
 
 
    
 
 
 
 
טמרה ותיקים     א' 26.5.13 18:30 5 - 4
מיטב מוקיבלה     א' 26.5.13 18:30 1 - 4
טמרה מיטב    א' 26.5.13 20:00 7 - 4
מוקיבלה            גדעונה    א' 26.5.13 20:00 14 - 3
 
 
 
בית ב' :
מקום שם
הקבוצה
משחקים נצחונות תיקו הפסדים שערים נקודות
   
     1
 
עיתונאים
  
    3
  
    2
  
    1
  
    0
 
9 - 7
  
   7
  
     2
אורט
אחווה
  
    3
  
    1
  
    2
  
    0
 
 10 - 3
  
   5
  
     3
 
אביטל
  
    3
  
    1
  
    1
  
    1
 
 10 - 10
  
   4
  
    4
 
נעורה
  
    3
  
    0
  
    0
  
    3
 
 7 - 16
  
   0
 
 
 
 
לוח משחקים :-
קבוצה קבוצה יום תאריך שעה תוצאה
מחזור 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
אביטל אורט אחווה   א' 12.5.13 20:50 2 - 2
עיתונאים נעורה    א' 12.5.13 20:50 4 - 3
מחזור 2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
נעורה אורט אחווה   א' 19.5.13 21:00 0 - 7
אביטל עיתונאים    א' 19.5.13 21:00 3 - 4
מחזור 3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתונאים אורט אחווה    א' 26.5.13 20:45 1 - 1
אביטל נעורה    א' 26.5.13 20:45 5 - 4
 
 
 
 
בית ג' :
מקום שם הקבוצה משחקים נצחונות תיקו הפסדים שערים נקודות
   
    1
 
טייבה
  
   3
 
   3
 
 0
 
  0
 
 21 - 6
 
   9
 
    2
פנימייה
כ.יחזקאל
 
   3
 
   2
 
 0
  
 1
 
 7 - 9
 
   6
 
    3
 
אומן     
 
   3
 
   1
 
  0
 
 2
 
 14 - 13
 
   3
 
   4
 
סנדלה
 
   3
 
   0
 
 0
 
  3
 
 6 - 20
 
   0
 
 
לוח משחקים :-
קבוצה קבוצה יום תאריך שעה תוצאה
מחזור 1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טייבה סנדלה      א' 12.5.13 20:10 8 - 4
פנימייה אומן      א' 12.5.13 20:10 4 - 3
מחזור2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
טייבה פנימייה     א' 19.5.13 19:30 5 - 1
סנדלה אומן     א' 19.5.13 19:30 1 - 10
מחזור 3
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
טייבה אומן     א' 26.5.13 19:15 8 - 1
סנדלה פנימייה     א' 26.5.13 19:15 1 - 2
 
 
 
מחזור 4  -  רבע גמר -  2.6.13
 
תתקיים הגרלה לאחר שיסתיים שלב הבתים.
שלוש הקבוצות הראשונות בבתים והמקום השני עם המאזן הטוב ביותר לא יפגשו בשלב רבע הגמר.
שלב רבע הגמר יעשה בשיטת המפסיד יוצא ( נוק אוט ).
 
 
מחזור 5 – חצי גמר – 9.6.13 - הגרלה
מחזור 6 – גמר המונדיאל – 11.6.13
 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים