דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> אינטרנט בטוח בביה"ס היסודי "נר הגלבוע"
 
 
 
 
בבית הספר היסודי "נר הגלבוע", שבגן נר, התקיימה בתחילת השבוע, הדרכה לתלמידי בית הספר, בנושא "כיצד להימנע משימוש לא נכון ברשת הפייסבוק", כדי להישאר מוגנים, ועל מנת לכבד את החוק ואת הזולת. ההדרכה בנושא הופעלה במסגרת תכנית "עיר ללא אלימות" בגלבוע, בניהולה של גלית בר-גיל. לצורך זאת, הוזמן השוטר הקהילתי רס"ב מוסא חכו, ממשטרת עפולה להדריך את תלמידי כיתות ד', ה' ו', לשימוש בטוח באינטרנט.
המנהלת עיני עם רס"ב מוסא חכו
במסגרת השיעור, למדו התלמידים, "מה מותר ומה אסור בשימוש באינטרנט". מנהלת התכנית "עיר ללא אלימות" גלית בר-גיל ציינה כי הילדים קיבלו רקע על חוק המחשב, כיצד המשטרה אוכפת את החוק, לטובת הגנת הילדים ובני הנוער, מי הם ברי-עונשין וממה צריך להימנע. "מפגשים אלה חשובים מאד, ושיקוף הבעיות העולות בעולם הטכנולוגי בו חיים הילדים של היום חשוב פי כמה", עידכנה גלית בר-גיל. היא הוסיפה כי התכנית "עיר ללא אלימות" תרחיב את היריעה ותקיים בין השאר, הרצאות בנושא זה לכלל בתי הספר בגלבוע. "ישנה חשיבות עליונה במיגור תופעות האלימות הקיימות היום ברשת האינטרנט. הקניית יידע במסגרת החוק ושימוש נכון בכלי חשוב, ימנע מגלישה של תלמידים למקומות לא רצויים", סיכמה בר-גיל.
את היוזמה לקיום הדרכה לשימוש נכון ב"פייסבוק", ליוותה מדריכת המוגנות של בית הספר, נועה פודלובני בסיוע ובתמיכתן של מנהלת בית הספר מירי עיני, דקלה בן-משה, מנחת המנחים בתוכנית 'עיר ללא אלימות'. כאן המקום לציין, כי מדריכת המוגנות בביה"ס, נועה פודלובני, מסייעת לצוות החינוכי בבית הספר, במניעת שוטטות, מניעת וונדליזם ומהווה אוזן קשבת לילדי קצה, בשיתוף עם הצוות החינוכי של ביה"ס ובהדרכתו.
מירי עיני, מנהלת בית הספר "נר הגלבוע", ציינה כי מדריכת המוגנות נועה פודלובני, "היא נכס לבית הספר, משום שלדבריה, תוכנית 'עיר ללא אלימות' שהוכנסה לכותלי בית הספר, מסייעת רבות באווירת המוגנות ובאקלים החברתי. "יוזמתה של נועה, להביא הרצאה זו, היא מבורכת ואנו מצפים לעוד מפגשים מעין אלה, התורמים להגברת המוגנות של התלמידים", סיכמה עיני.
   
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים