במסגרת שיפור השירות לתושב והידוק  הקשר האישי עם תושבי הגלבוע, שודרג מוקד המועצה [109], בעזרת תוכנה חדשה ויעילה.
המוקד  החדש יספק  מענה לכל מערכות התקשורת והטלפוניה וכן ניתן יהיה להתקשר אליו ישירות מכל מכשירי הסלולר. בהמשך נבדקת אפשרות להתקין אפליקציה ייחודית לגלבוע.
סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, מסר כי המוקד יעניק מענה מידי ומקיף לתושבי  המועצה. לדבריו, אופי המוקד החדש  מאפשר שירות יעיל ומקיף של מחלקות  המועצה, וישפר את אופן הטיפול בקריאות המתקבלות.  
מ.א.הגלבוע משדרגת את מוקד 109
משדרגים את מוקד 109
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר,  ציין כי בעידן שבו איכות החיים קשורה בקשר בל ינותק לאיכות הסביבה, מהווה שדרוג מוקד המועצה, כתובת מרכזית לפניות תושבי הגלבוע, בבקשות, בירורים, תלונות על מפגעים, המועברים בכללותם מהמוקד, ישירות למחלקות המועצה, לטיפול מידי, תוך ניהול מעקב אחר הטיפול בבקשות והפניות. "המועצה מודעת היטב לעובדה כי השירותים שהיא מגישה לתושבים, הם גורם מרכזי בקביעת איכות חיינו ולפיכך, היא משקיעה את רוב משאביה בחיזוק השירות לתושב", אמר עטר.
סגן ראש המועצה, רמי אלהרר, ציין כי מעתה יוכלו תושבי הגלבוע, לחייג 109 מכל ספקי הטלפונים הביתיים כגון :"בזק", "הוט" וכו'. הוא הוסיף כי המוקד מחובר למערכות הסלולריות ושניתן לחייג למוקד, ישירות מכל מכשיר נייד. "המוקד פועל לשירותכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע ונותן מענה לכל פניה בכל תחומי החיים. כל שעליכם לעשות הוא לחייג את המספר: 109. המערכת החדשה תאפשר מתן מענה מהיר עם יחס אישי, העברת המידע למחלקות באופן מידי  וטיפול יעיל.  כמו כן, נבחנת אפשרות לצירוף ממשקים נוספים בעתיד כגון אפליקציית הגלבוע מהסלולרי בה ניתן להתחבר למוקד בלחיצת כפתור. אנו ממליצים לעקוב אחר העדכונים באתר המועצה – www.hagilboa.org.il  " סיכם אלהרר.
 
   
 

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים