דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> הנוער למען הדרום
 
 
 
 
מאות חניכים ומדריכי תנועות נוער של "בני המושבים" נרתמו לעידוד וחיזוק חיילי צה"ל ותושבי הדרום, במהלך שמונת ימי מבצע "עמוד ענן". המדריכים קיימו פעילות בישובי הגלבוע, ובמסגרתה, כתבו מכתבי עידוד וכן שלחו מאפים לחיילים. נורית מלמוד, רכזת הנוער בתנועת "בני המושבים" במועצה האזורית הגלבוע, מסרה כי חניכי התנועה, בעידוד מדריכיהם, הפעילו נערים וילדים מישובים וקיבוצים להרמת המורל בקרב חיילי צה"ל בשליחת מכתבים ואיגרות עטורי ציור וכיבדו אותם בתקרובת מתוקה. 
המדריכים והחניכים של "בני המושבים"
דני עטר ראש המועצה האזורית הגלבוע, שיבח את בני תנועת הנוער ומדריכיהם על היוזמה, ואמר כי מעשיהם הברוכים של הנערים מחמם את הלב. "בעשייתם, הוכיחו הנערים כי הגלבוע בכללו ממשיך להיות קהילה אוהבת ומחבקת בעיתות מבחן", אמר עטר. ראש מינהל הנוער, שמואל עינב, אמר כי חניכי ומדריכי תנועת "בני המושבים", ביטאו בהתארגנותם במהלך מבצע "עמוד ענן", מנהיגות אמיצה, בכך שיזמו בעצמם את המעורבות החברתית, ועודדו את הדרום על יושביו ולוחמיו בחדוות עשייה.    
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים