דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> ציונות על גלגלים
 
 
ביום שישי האחרון יצאו 40 רוכבים מקבוצת האופניים "500 וואט גלבוע ועמקים" למסע שטח מהגלבוע לכנרת. המסלול המאתגר כלל 60 קילומטר של רכיבת שטח ובה שבילים, יערות, עליות מאתגרות, ירידות, דרכים רחבות וכן סינגלים - דרכי אופניים ייעודיות וצרות. את המסלול גמעו הרוכבים, שהצעירים ביניהם בני 11 והמבוגרים בני 50 פלוס.
שחף רמות, מנהלת קבוצת '500 וואט גלבוע ועמקים' מסרה כי המסלול יצא מהגלבוע לכיוון אחוזת ברק, חצה את הכפר דבוריה, טיפס אל בית היערן ביער בית קשת, גלש דרך אילניה ושדה אילן לבקעת יבנאל בואכה פוריה ומשם על שביל נוף מוסדר של קק"ל "צופה כנרת" דרך יער שוויץ בואכה דגניה ועד לאתר הטבילה הירדנית שם נחתם המסע בפיקניק משפחתי מעשה ידיי משפחות רוכבי הקבוצה. "המסע הוא אחד מתוך מספר מסעות לעונת זו שהקבוצה מארגנת מדי עונה בשיתוף מחלקת הספורט של המועצה האזורית  הגלבוע", מסרה שחף רמות.
מאמן הקבוצה רון ראובני הוסיף כי "המטרה שלנו כקבוצה היא לבצע מדי שנה כמה מסעות שמטרתם האתגר והמאמץ לצד הכרת הארץ ואהבתה דרך האופנים" 
 
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים