דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> שיקום דרכי בטחון בגלבוע
 
 
 
 
במטרה לאפשר מעבר חופשי של רכבי בטחון, בדרכי הסיור, של יישובי המועצה האזורית הגלבוע, ולהגביר את האבטחה על הישובים ותושביהם, הנחה ראש המועצה, דני עטר את סגנו, רמי אלהרר, ראש מינהל השירות לתושב, לבצע, שיקום ותיקון דרכי בטחון של מספר ישובים, בהם הועלה הצורך בשיקום דרכי הסיור, על מנת להבטיח את הגעת כוחות בטחון לאירועים, במהירות.

בהמשך להנחייתו של עטר, ראש המועצה, סגן ראש המועצה, רמי אלהרר וראש מנהל השרות לתושב, הורה לפני עונת החורף והתחזקות הגשמים, לצוות העובדים של המחלקה, לשפר את דרכי הביטחון, על מנת להבטיח את תנועת הסיורים ללא תקלות. קצין הביטחון של המועצה, מסר כי בהתאם להנחיית ראש המועצה וסגנו, נכנסו העבודות לתהליך מתקדם.
 
רמי אלהרר, המלווה את העבודות בשטח, הביע את שביעות רצונו מקצב העבודה בדרכי הביטחון ואמר כי במסגרת עבודות השיקום בדרכי הביטחון, מסולקים מפגעים, העלולים לסכן את משתמשי הדרך, או לגרום לעיכובי תנועה. "מטרת שיקום דרכי הסיור הביטחוניות, היא החשת כוחות במינימום זמן ובאפס תקלות, ובעיקר להבטיח את המשך איכות החיים ביישובינו", אמר אלהרר. 
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע החברה הכלכלית גלבוע
   
מרכז צעירים בגלבוע
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים