דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי ביה"ס היסודי "יד לחמישה" והוריהם קיימו טיול זריחה בתל-יזרעאל שבגלבוע
 
 
 
 
בשעת לילה מאוחרת, לקראת עליית השחר, התקבצו השבוע, תלמידי כיתות ג', מבית ספר "יד לחמישה" בגלבוע, יחד עם הוריהם ומוריהם, בתל יזרעאל, לקראת הצפייה בזריחת השחר. את  הקבוצה ליווה  משה קאשי, מנהל המרכז לאסטרונומיה במועצה האזורית הגלבוע. התלמידים, ההורים והמורים צעדו לאור הפנסים, וקיבלו את פני השמש העולה בהתרגשות רבה.
הילדים מקבלים הרצאה על האזור
מנהלת בית הספר "יד לחמישה", ענת רביב, סיפרה כי הפעילות הייתה מרתקת מאד. "התלמידים קיבלו הסבר מעורר עניין רב ממשה קאשי, בהנחיה שכללה אמצעי המחשת זריחה מרהיבים, ולמדו מפיו על הכוכבים.  אחר כך התקבצו התלמידים לצפות בזריחה המרהיבה בתל יזרעאל, צילמו וציירו בהתרגשות רבה את הזריחה", סיפרה רביב המנהלת.
בהמשך ערכו התלמידים והוריהם טקס חגיגי, ובמסגרתו העניקו ההורים לילדיהם, בצירוף ברכות מרגשות, שעון-יד אנלוגי ראשון, שבעזרתו ילמדו ילדיהם לקרוא שעון ולתכנן את זמנם בעזרת השעון. מנהלת בית הספר ציינה כי מצוינות בגלבוע, ניכרת גם במידת הנכונות והירתמות ההורים והמורים, בכוחות משותפים להצלחת טיול חוויתי וייחודי זה. "גם שיתוף פעולה וקשרי גומלין מצוינים מובילים את כולם למצוינות והגשמת יעדים", סיכמה מנהלת בית הספר.
הילדים והוריהם חזרו, מלאי חוויות מטיול הזריחה, ו ציינו כי יום זה, ייחרט  בזיכרונם זמן רב.
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים