דף הבית >> מדיה וארכיון >> 2014-2 >> תלמידי בי"ס "יד לחמישה" בגלבוע קיימו יום לימודים בנושא "בטיחות בדרכים"
 
 
 
 
דני עטר: "מניעת תאונות – היא משימה לאומית ראשונה במעלה באורח חיינו"

בבית הספר "יד לחמישה" של המועצה האזורית הגלבוע, נערך ביום שלישי השבוע, טקס ייחודי, לרגל "יום הבטיחות בדרכים". הטקס התמקד  בפרויקט "חושבים חיים", והיווה מסר לתלמידים, לפיו יש לנקוט בזהירות מרבית, במהלך הבילויים על הכביש.
 
מנהלת בית הספר, ענת רביב, קראה לתלמידים לשמור על חייהם, ע"י נקיטת זהירות בדרכים. "כולנו חשופים לסיכון להיפגע, כולנו תלויים ישירות, זה בזה ואחראים זה לחיי זה - ולכולנו ההזדמנות והיכולת לקבל אחריות ולמנוע את התאונה הבאה, ולכן אם חושבים – חיים", אמרה מנהלת בית הספר.
ראש המועצה האזורית הגלבוע, דני עטר, שיבח את הנהלת בית הספר והתלמידים על הפעילות למניעת תאונות ואמר כי תלמידי בית הספר "יד לחמישה", רואים עצמם כמחויבים לתהליך של שינוי והעלאת המודעות לנושא בטיחות בדרכים. "מניעת תאונות, היא משימה לאומית ראשונה במעלה באורח חיינו, כולנו מאמינים בחשיבות ובצורך להקפיד על הבטיחות בדרכים ולשמור על חוקי התנועה", אמר ראש המועצה.
כתבנו מציין, כי את הנושא המרכזי של "יום הבטיחות בדרכים", המחיזו ושרו נציגים מכל הכיתות, בפני קהל תלמידי והורי בית הספר. בנוסף, הקדישו המורות חשיבות רבה לנושא, ע"י קיום שיעור במהלך היום בנושא בטיחות בדרכים.
   
+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...

 
אינסטאגרם הגלבוע לצפיה בסרטוני וקליפים  מ.א.הגלבוע לחצ/י לפייסבוק הגלבוע  שלנו לחצ/י
     


 


יומן ארועים
ליומן הארועים מסך מלא לחצ/י
 
 
הרשמה לניוזלטר הגלבוע
 
גופי סמך מועצה


 
   
תאגיד קולחי הגלבוע מרכז "דורות בגלבוע מרכז צעירים בגלבוע
     
 
כל הזכויות שמורות למועצה אזורית הגלבוע 2006 ©  - כתובת למשלוח מכתבים: ד.נ גלבוע מיקוד  1894400    הבהרה משפטית      תנאי שימוש באתר   
לייבסיטי - בניית אתרים