בואו נפעל על פי השכל הישר


בואו נפעל על פי השכל הישר...! גלבוע/גליל קוראת לסיים את עונת 2017/18 בצורה ספורטיבית שעניינה כדורסל בלבד!

הפועל גלבוע-גליל, מבקשת להביע את התנגדותה לשביתה ולהשבתת הכדורסל בליגת ווינר סל וכמו כן, מתנגדת לכל האמירות הנשמעות היטב מכל עבר, ופוגעות בשחקן הישראלי.
 
אנו בעד הידברות בין הצדדים, במקביל לקיום המשחקים.
 
אין ולא היה מקום לפגוע במהלך קיום ההכנות למשחקים ובמשחקים כפי שנקבעו להיערך במחזור ה-31, וזאת בשיאה הספורטיבי של עונת כדורסל מעניינת, המתאפיינת באולמות גדושים בקהל ובקבוצות הנלחמות על מיקומן בטבלה מעניינת וצפופה.
אנו מאמינים שכדורסל צריך להתקיים על המגרש ולא בסיסמאות.
לכן, אנו מבקשים לשמור על עמדתנו כמועדון כדורסל המכבד את שחקניו, מאמין בהם ונותן להם את הבמה כפי שאנו רואים לנכון, בכל הקשור להתקדמות וקיום כדורסל ישראלי. גלבוע גליל מאז ומתמיד וכך גם בהמשך, רואה עצמה כמי שעושה הכל לשמירה על זהות ישראלית בכדורסל ישראלי.
 
עמדת המועדון הייתה ונשארה- שילוב של לפחות 2 ישראלים על המגרש בכל זמן נתון ולכל היותר 4 שחקנים שאינם ישראלים בטופס המשחק, כמו גם שילובם של ישראלים צעירים ממחלקות הנוער של המועדון, כבניית דור המשך בגלבוע-גליל.
אנו שומרים על עמדתנו ומבקשים שלא להתריס כנגד אף צד מהצדדים וזאת מתוך כבוד לשחקנים הישראלים שנותנים מעצמם ועושים הכל, להצלחת הקבוצה ושמירה על רוח המועדון.
השחקנים הישראלים כמו גם אלה שאינם ישראלים, הם חלק בלתי נפרד מהקבוצה כפי שנבנתה בתחילת עונת 2017/18 ויחד אנו חיים את אורח החיים הספורטיבי בהדדיות ובנתינה יומיומית.

צילום קבוצתי

גלבוע גליל מגבה ומחזקת את הכדורסל הישראלי ומבקשת לחזק את שחקניה, הצוות המקצועי ובמיוחד את קהל האוהדים- הקהל הישראלי שרוצה לראות כדורסל ישראלי, טוב ומתפתח, ואת עונת 2017/18 מסתיימת בצורה ספורטיבית שעניינה כדורסל בלבד!