תוצאות לבחירות לנציגות היישוב במליאת המועצה, ולוועדים המקומיים


באזורים המפורטים להלן לא נערכו בחירות למועצה בקלפי ובהתאם להוראות סעיף 169 לצו הכריזה מנהלת הבחירות ביום הבחירות  ב-30/10/2018 על האישים המפורטים להלן כעל האישים שנבחרו לחברי המועצה, הסיבה להכרזה: הוגשה רשימה אחת בלבד ומספר המועמדים בה עולה על מספר הנציגים שהאזור זכאי לבחור.

 

שם האזור

שמות המועמדים שאושרו

שמות המועמדים שהוכרזו כנבחרים

אומן

1- דהן עמיאל

2- סליק יהונתן

3- פרץ לירון

1- דהן עמיאל

 

ברק

1- אלהרר רמי

2- ויזמן מיכאל

3- משאש שלומית

1- אלהרר רמי

טייבה

1- זועבי הישאם

2- פודי ריאד

3- זועבי סאלח

1-זועבי הישאם

טמרה(יזרעאל)

1- זועבי חסן

2- זועבי כארם

3- זועבי ודאח

1- זועבי חסן

כפר יחזקאל

1- רותם לירון

2- גפני נועה

3- גל רונית

1- רותם לירון

 

מגן שאול

1-פרדו עדנה

2-יצחק יהודה

3-דניאל דני

1-פרדו עדנה

מיטב

1-יוסף יהודה

2-אברהם ציון

3- שלמה אלישע

1-יוסף יהודה

נורית

1-אזולאי מירב

2-כרמל-רוטנברג לילי

 3-רוזנבלט מדי מזל

1-אזולאי מירב

עין חרוד איחוד

1-צפדיה יצחק

2-סהר ציפי

3-דגן חנה

1-צפדיה יצחק

עין חרוד מאוחד

1-בן-ארי רמון

2-בן-ארי זיו

 3-עוז גיל

1-בן-ארי רמון

רם און

1-ניר אילן

2-וקנין רועי

 3-ממן נדב

1-ניר אילן

רמת צבי

1-רודברג אלון

 2-דוד אלון

3-פרידמן שניר

1-רודברג אלון

תל יוסף

1-שפרן שוקי

 2-שפרן דורית

3-רוסו אבי

1-שפרן שוקי

 

 

בחירות בקלפי

באזורים המפורטים להלן נערכו בחירות למועצה בקלפי בהתאם להוראת סעיף 174(ב)(1) לצו / סע' 145 (ב)(1) לתקנון ביו"ש. להלן פרוט התוצאות של בחירות אלה:

המועמדים והתוצאות בכל אחד מהאזורים:

 

א

באזור אושרו המועמדים  למועצה כלהלן:

באביטל  מרשימת צעירי אביטל- במ, 1 - מולא דוד.

באדירים מרשימת אדירים דודי בונפיל – כן, 1 - בונפיל ישי דוד.

בבית השיטה מרשימת למען בית השיטה – לב, 1 - תמיר שחר.

בגדיש מרשימת אמינות – יפ, 1- פרץ יעקב.

בגדעונה מרשימת עידן דוד- עד, 1- עידן דוד.

בגן נר

  • מרשימת כן – כן, 1- מלכא ניסים.
  • מרשימת קהילה חזקה – קח, 1- כהן שגיא

בדבורה מרשימת דבורה שלנו – עו, 1- ארמונד עמוס.

בחבר מרשימת חבר שלנו- חש, 1- ביטון יהב.

במולדת מרשימת למען מודת משגשגת- ל, 1-  גולן ערן

במוקייבלה

  • מרשימת השאם – הש, 1- זיאדאת השאם.
  • מרשימת אלואחדה- וח, 1 - זיאדאת סמיח.
  • מרשימת אלחיר – ע, 1- עיד סלים

במלאה מרשימת רוטציה – שמ, 1- אוחנונה סלמון.

בנאעורה

  • מרשימת נאעורה אחד- א, 1 -חאלד חאלדי.
  • מרשימת אלווחדה- אה, 1- זועבי מחמוד.

בניר יפה מרשימת לב –ל, 1- אזולאי יעקב.

בפרזון מרשימת למען פרזון- לפ, 1- דוד ירון.

בצנדלה מרשימת אלבלד טלאל- אב, 1- עומרי טלאל.

 

 

 

ב. בישובים בהם התקיימו בחירות, אושרו המועמדים לוועד המקומי:

בברק

הצעירים – רש, 3 מועמדים.

1..בן שמחון רון אברהם.

 2.ויצמן שגב.

 3.אללוף שגית.

מהרשימה ברק בתנופה – בת,  2 מועמדים.

1.פרץ יצחק.

2.בנאסולי אריה.

בגן נר

מהרשימה יחד-יד, 5 מועמדים.

1.חיון רוני.

 2.נחמיאס אבי.

3.כהן חובב.

4..מועלם ירון.

5.סמה יצחק.

מהרשימה קהילה חזקה – קח, 4 מועמדים.   

1.שלו רז.

2.סבג יצחק צחי אל.

3.אוחנונה ורד.

4.שורקי שקד גלעד.

בחבר

מהרשימה למען חבר – לח, 3 מועמדים.

1.שחף עוזי עוזר.

2.לוי לובלין מיכל.

3.פרג אושרי פרוספר.

מהרשימה חץ –ח, 2 מועמדים.

1.בן שמחון ניר יחיאל.

2.אלכסנדר יהודה.

בטמרה (יזרעאל)

מהרשימה טמרה בלדי – ט, 8 מועמדים.

1.זועבי מוחמד.

2.זועבי מוניר.

3.חליפה זיד.

4.זועבי האשם.

5.זועבי מוחמד.

6.זועבי ראמי.

7.זועבי יאסין.

8.מפקחת על הבחירות תכריז.

מהרשימה אלוחדה – א, מועמד 1.

1.זועבי יוסף.

במוקייבלה

מהרשימה אלמושתרכה – סר, מועמד 1.

1.דאוד סלים.

מהרשימה אלרבאט – ט, מועמד 1.

1.מסאד פורסאן.

מהרשימה אלנהדה – נ, מועמד 1.

1.אבו עומר עלי.

מהרשימה אלמוסתקלין – מר, מועמד 1.

1.בטאח איסלאם.

מהרשימה אלעיד – עד, מועמד 1.

1.ג'ראמנה עלי.

מהרשימה פדל – פד מועמד 1.

1.אבו גאלי פדל.

מהרשימה אלתחאלף – ד, מועמד 1.

1.חאמד עאמר.

מהרשימה אלחק – אק, מועמד 1.

1.זיאדאת עלי.

מהרשימה אלהודא – הד, מועמד 1.

1.חמאד בדיע.

בנאעורה

מרשימת אלווחדה אותיות אה נבחרו 3 מועמדים:
1.זועבי מוחמד - ת.ז. 052442696 
2.    זועבי סעיד - ת.ז.  059426668   (זועבי מחמוד- 056949506  הסיר מועמדות)
3.    ח'ואלד מאג'ד –  ת.ז. 054472790. 

מרשימת נאעורה מאוחדת אותיות נ נבחרו 3 מועמדים:
1.    זועבי עלא- ת.ז. 033914599
2.    ח'אלדי אימן- ת.ז. 033077025
3.    זועבי אכרם – ת.ז. 023314222

מרשימת אבנאא אלבלד אותיות ע נבחרו 3 מועמדים:
1.    זועבי מואפק – ת.ז. 023131774
2.    זועבי שריף – ת.ז. 034421107
3.    זועבי מחמוד- ת.ז. 056957137

צנדלה

מהרשימה אלחודה – א, 2 מועמדים.

1.עומרי אמיר.

2.עומרי אדיב.

מהרשימה פיתוח – מ, 2 מועמדים.

1.עומרי מוחמד.

2.עומרי אבד אלמועז.

מהרשימה הילאל – ה, מועמד 1.

1.עומרי הילאל.

מהרשימה אלוופאק – ע, מועמד 1.

1.עומרי מחמוד.

מהרשימה אלמסתקבל – עם, מועמד 1.

1.עומרי סאמח.

מהרשימה מען – ר, מועמד 1.

1.עומרי ראיף.

מהרשימה אלשועלה – ש, מועמד 1.

1.עומרי זוהיר.

בגדעונה

מהרשימה אפשר אחרת – אח, 3 מועמדים.

1.כהן ליטל אסתר.

2.לוי כפיר.

3.מלכה הלל.

מהרשימה אחווה בראשות משה אבודרהם – ש, 2 מועמדים.

1.אבודרהם משה.

2.אוחנה דוד.                     

 

 

לפרוטוקול הרשמי של תוצאות הבחירות: