רוגבי: גאווה גם בנערים!


גאווה גם בנערים! מועדון הרוגבי יזרעאל-גלבוע (נוער) זוכה באליפות ישראל לשנת 2017/18!

קבוצת הרוגבי של הגלבוע, עד גיל 16, רשמה השבוע הישג מרשים במהלכו היא משלימה רצף מיוחד ומנצחת בכל הטורנירים בהם השתתפה לאורך השנה. הניצחונות המרשימים הושגו בכל המגרשים בארץ בהם היא שיחקה, ניצחה, ובכך הוכתרה כאלופת המדינה.
 
ליגת הנערים כוללת קבוצות ממספר ערים וישובים בכל הארץ- מרחובות בדרום, ועד יישובי הגליל העליון בצפון. בסוף השבוע התארחה הקבוצה לטורניר הארצי האחרון, שהתקיים בכפר מע'אר שם התמודדה בהצלחה מרובה בגמר מול הקבוצה המקומית.
 
עובד נור, ראש המועצה: "כאשר רואים את ההשקעה, היכולות והנחישות של קבוצת הנוער, מבינים מהו אותו חומר אנושי המרכיב את שחקני הקבוצה הבוגרת ברוגבי. כך נוצרות אגדות ספורט..! ספורט בגלבוע זה קודם כל ערכים, ויש מכך בשפע בקבוצות הרוגבי. אני מודה לשחקנים על ההקרבה והנחישות. הבאתם כבוד רב לקבוצה, לקיבוץ ולמועצה, ומילאתם את ליבנו גאווה."
 
משחק הגמר הסתיים בתוצאה 3:0 במניין הטריים, כאשר המבקיעים מיזרעאל הם- אורי פלד, רם ברקן, וניצן רייזל. כמצטיין הטורניר נבחר גלעד הרטמן, כמובן ממועדון יזרעאל-גלבוע... מאמני הקבוצה שהביאו אותה להישגים המרשימים הם- שי הכהן, ומתן ברוש שהם גם שחקני נבחרת ישראל. ניצן רייזל קפטן הקבוצה מהגלבוע הניף את צלחת האליפות, ונתן את האות לתחילת החגיגות. עבור רייזל מדובר במעמד מוכר כאשר הוא משחזר את זכית קבוצתו באליפות ישראל מלפני שנה.

רוגבי: גאווה גם בנערים

על אף הזכייה המרגשת, לא הסתיימה שנת הפעילות של קבוצת הנוער והם צפויים לטוס בסוף חודש יוני הנוכחי לרומניה, שם יתמודדו בשני משחקי אימון מול המועדון המוביל ברומניה לגילאי הנערים.

רוגבי: גאווה גם בנעריםרוגבי: גאווה גם בנערים