הצלחה מסחררת לפסטיבל הבירה בגלבוע


הצלחה מסחררת לפסטיבל הבירה שנערך לראשונה בגלבוע!

פסטיבל ססגוני ומיוחד נערך לראשונה בגלבוע: פסטיבל הבירה. למעלה מ-9000 איש, הגיעו ביום חמישי בערב, למתחם שבכניסה לקיבוץ תל-יוסף, ונהנו משלל פעילויות ומבחר רחב של סוגי בירות ממבשלות בוטיק מקומיות ועד מותגי פרימיום בינלאומיים (50 סוגי בירות!). בנוסף לבירות, המבקרים נהנו ממתחם אוכל מושקע, לצד פינות ישיבה, והופעות חיות, שהגבירו את הקצב ככול שהתקדם הפסטיבל...
 
פסטיבל הבירה בגלבוע, נעשה כחלק מפעילות "תכלס'- מרכז הצעירים בגלבוע", וזאת כחלק תפיסה כוללת ותכנית עבודה המייצרת מעניים ייחודים בגלבוע, תוך השמת דגש על "פעילות שטח" ויצירת מוקדי פעילות מגוונים, בהתאם לפספס האנושי המתגורר בגלבוע. מי שעומד בראש "תכל'ס", הוא שניר פרידמן, שיחד עם אלצק'ו מחברת "הפיראטים", היו אמונים על הפקה מקצועית ואיכות של הפסטיבל.
 
עובד נור, ראש המועצה: "פסטיבל חדש ומבורך, בו כל אחד יוכל למצוא את הבירה שמתאימה לו, דוכני האוכל ומוזיקה שמספקת אווירה מיוחדת למרגלות הגלבוע. לכל מי שלקח חלק בפסטיבל הבירה אני שולח מסר פשוט- נמשיך לעשות עוד ועוד אירועים שכאלו- עבורכם ועבורנו!"
 
מעבר לראשוניות ייוחד הפסטיבל גם במיקומו המעניין- ברחבה הגדולה שמול "תכל'ס-בגלבוע". זהו מתחם ששימש בעבר את קואופרטיב התחבורה "בית שאן – חרוד" והוא נחתם באמצעות מבנה עם רקע היסטורי מוכר שנוצר ע"י האדריכל הידוע שמואל ביקלס. בשל המיקום המיוחד, כלל הפסטיבל גם אטרקציות ייחודיות שבד"כ לא ניתן למצוא בפסטיבל בירה- כמו דוכני תכשיטים, בגדים, וכלי בית, וכן הפעלות מיוחדות לילדים (בתחילת הערב).
 
אל האירוע הגיעה גם השרה גילה גמליאל, השרה לשוויון חברתי, כאורחת של ראש המועצה. המשרד בראשו עומדת השרה גמליאל, תמך בפתיחתו המחודשת של מרכז הצעירים, במסגרת המרכזים הקהילתיים  בגלבוע (בניהולה של סיון גולדמן), מתוך רצון לסייע בחיזוק החיבור המיוחד בין האזרחים הוותיקים והצעירים. בביקורה הביעה השרה את התרשמותה ונחת רוחה מהצלחת האירוע, כשלראייתה מדובר בעוד נדבך מבורך של פעילות למען הצעירים בגלבוע.

פסטיבל הבירה

שניר פרידמן, מנהל "תכלס-בגלבוע": "משפחות צעירות, ילדים, קהל מבוגר וצעיר כאחד נהנו מ-50 סוגי בירה דוכני אומנות, פעילויות לילדים, משאיות מזון ומוזיקה מעולה. המוסך הישן הפך בן רגע למקום קסום של אושר וחיוכים. תודות רבות לראש המועצה על האמון, הדחיפה והעזרה בקיום האירוע, ולכול עובדי המרכזים הקהילתיים והמועצה על העזרה הענקית להצלחת הערב הזה. מעל הכול אני מודה לתושבי הגלבוע אשר גילו מעורבות עוד בשלבים הראשונים, והצביעו ברגלים בהשתתפות המונית. זה הכל למענכם!"

פסטיבל הבירהפסטיבל הבירהפסטיבל הבירהפסטיבל הבירה