הילית נחייסי אלופת ישראל לבוגרות


אלופת ישראל! הילית נחייסי זוכה לראשונה בתואר אלופת ישראל לבוגרות!

מועדון "סייפי הגלבוע" קוטף את המקום השלישי בארץ בתחרות הקבוצתית

המילים מתגמדות והלב מתרחב... בגלבוע מתמוגגים לנוכח כמות הכישרון והיכולות המנטלית של הסייפת הילית נחייסי. הסייפת ממושב ברק, רושמת פרק חשוב בהתפתחותה המקצועית כאשר במהלך התחרות שנערכה בסוף השבוע בגני תקווה, היא מוכתרת לראשונה כאלופת ישראל בבוגרות המדינה, ובכך כובשת את המקום ראשון בארץ.
 
מעבר לזכייה עצמה באליפות הבוגרות, מסמלת הזכייה אבן דרך משמעותית, כאשר זו למעשה התחרות המשמעותית הראשונה של הילית בגיל הבוגרות בישראל. רק בחודש ינואר האחרון (לפני כחצי שנה), זכתה נחייסי בתואר אלופת הנוער, בפעם השלישית ברציפות, ובכך ציינה עשור של זכיות רצופות באליפות ישראל לגיל שלה: אלופת ישראל בגילאי ילדים, קדטים, נוער, וכאמור מעכשיו- אלופת ישראל בבוגרות!
באותה תחרות, נרשם גם הישג מצוין ברמת הקבוצות, כאשר מועדון "סייפי הגלבוע", זוכה במקום השלישי מבין הקבוצות, ובדרך מנצח את המועדונים- הפועל חיפה, והפועל כפ"ס. את נבחרת המועדון מיצגות בנוסף לנחייסי, גם הסייפות- עומר דיין (רם-און), וליהי בלומברג (ניר-יפה).
 
עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע, התקשר לברך את הילית נחייסי ולשתף אותה בתחושת הגאווה שהוא ותושבי הגלבוע חשים כלפי הישגיה. לדבריו: "ההישגים של הילית משקפים נאמנה את הספורט בגלבוע. מתקיים בה שילוב של ערכיות והישגיות, אשר מובילים למצוינות ומעוררים בכולנו תחושת גאווה. ברכות להילית, ולכל המעטפת מסביבה החל מהמאמן, המועדון, וכמובן משפחת נחייסי היקרה. נמשיך לעקוב ולעודד מקרוב אחרי פעילותה מתוך תקווה להמשך ההצלחה."
 
הדרך של נחייסי לאליפות לא הייתה פשוטה- בשמינית הגמר היא אומנם ניצחה בקלות יחסית את שלז רומי (מכפר סבא) בתוצאה- 15:4, אך מכאן התגבר הקושי ובחצי הגמר היא גברה על הסייפת מעכו מרי דבורקין, בתוצאה- 15:5, הגמר היה צמוד ומתוח ובסופו היא גברה על ליאור דרוק (סייפת צעירה ומבטיחה) וניצחה אותה בתוצאה: 15:10.

הילית נחייסי אלופת ישראל לבוגרות

מי שילווה אותה לאורך כל התחרות הוא המאמן המסור, נתן אביטן, כשהרגלו אמר בקצרה: "מרוצה מקצב ההתקדמות העונה של הילית. אנו לא עוצרים ומסתכלים קדימה עם הרבה צניעות, תקווה ואמונה להמשך הצלחה".

הילית נחייסי אלופת ישראל לבוגרות