מה שבע, מה כמה? הישג מצוין העונה למועדון הנוער גלבוע מעיינות

הישג מצוין העונה למועדון הנוער גלבוע מעיינות- שבע אליפויות


עונת הכדורסל 2017/18 של מחלקות הילדים והנוער לקראת סיום, ומועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות יכולים כבר לסכם בסיפוק עוד עונה מוצלחת עם שבע אליפויות! האליפות השביעית הושגה ע"י קבוצת הקט-סל א' מרכז, וזאת בתום משחק דרמטי בו גברה על הקבוצה רימון/דקלים. מעבר לאליפות המרגשת היוותה ההתמודדות הזו גם דרבי פנימי מכובד במועדון, כאשר שתי הקבוצות הם חלק ממשפחת גלבוע/מעיינות...
 
העונה של קבוצת הקט-סל א' מרכז, הגיעה לסיומה המוצלח ביום חמישי האחרון כאשר חניכיו של המאמן עידן אוסטרייך, ניצחו במשחק צמוד את קבוצת רימון/דקלים, בתוצאה 60:62, וזכו באליפות הליגה באופן רשמי. שתי הקבוצות עלו למשחק המכריע בידיעה כי הקבוצה המנצחת היא זאת שתזכה באליפות הרשמית. האליפות של קבוצת קט-סל א' מרכז, מסמלת היטב עונה מרשימה של הקבוצה, כשהיא משיגה במהלכה 17 ניצחונות והפסד בודד אחד. בקבוצה משחקים ילדים בגיל כיתות ו', המגיעים מיישובי מוא"ז הגלבוע- תל יוסף, עח"מ, חפציבה, מולדת, כפר יחזקאל, וגבע. כאמור את הקבוצה מאמן עידן אוסטרייך, המשמש גם כמנהל המקצועי של החטיבה הצעירה במועדון גלבוע/מעיינות.
 
כאמור, הזכייה של קבוצת הקט-סל א' מרכז, נספרת כאליפות השביעית העונה של הקבוצות המשחקות במסגרת מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות. יחד עמה זכו באליפות העונה- נבחרת עמק-חרוד, שזכתה באליפות ליגת התיכוניים, בנות מוקייבלה, שזכו באליפות הראשונה בתולדותיהן (אליפות הראשונה העונה של מועדון גלבוע/מעיינות), נערים לאומית, שזכו באליפות מחוז צפון, נערים ט' מערב, אלופי מחוז צפון, נערים ט' כפר- האורנים, אלופי מחוז ירושלים, ילדות ז'-ח' מערב בוגרות, אלופת מחוז עמקים, וקבוצת הכדורסל קט-סל ב' בית השיטה, אליפות מחוז קט-סל ב' צפון.
 
לירן וינקור, מנהל מועדון הכדורסל גלבוע/מעיינות, היה כהרגלו ענייני וממוקד כאשר בירך על זכיית הקבוצה, ואיחל "ברכות לשחקנים הנפלאים שעבדו מאוד קשה לאורך כל העונה, יחד עם הצוות המקצועי, וברכות לבביות להורים הנהדרים של הקבוצה שליוו ותמכו בקבוצה לאורך כל השנה".

קט סל א' מרכז

עונת הכדורסל תסתיים בחודש הבא (23.6.18), ובמועדון גלבוע/מעיינות יציינו זאת בטקס חגיגי, בהשתתפותם של מאות שחקנים ושחקניות המשתייכים למועדון. לאותו אירוע יוזמנו כל שבעת ההקבוצות הזוכות באליפות, בתקווה שעד אז יגדל מספר הקבוצות, ונשמח לברך קבוצות נוספות שקטפו את אליפות הליגה בה השתתפו...