מי גנב את הגביע של המלך ג'ורג'?

הצגה אחרונה העונה בסדרת המינויים "חובק עולם" בגלבוע


אנגליה של סוף המאה ה- 19 ובפנימייה יוקרתית בלונדון מתחוללת דרמה- הגביע של המלך ג'ורג' נגנב! מיד מתעוררת השאלה מי הגנב? הסימנים מובילים למספר אנשים, כולל את הילד שרלוק הולמס עצמו...
 
הצגת הילדים "שרלוק הולמס", יצירת פאר של  תיאטרון אורנה פורת, התקיימה שבוע שעבר באולם שבבית ציזלינג שבעין-חרוד. הייתה זו ההצגה השלישית והאחרונה לשנה זו, בסדרת "חובק עולם" המיועדת לגילאי 8-12. מאות ילדים והורים, מהגלבוע והסביבה, הגיעו לאולם וישבו מרותקים בציפייה לגלות מי גנב את גביע הזהב?
 
ההצגה מתמקדת בילד שרלוק הולמס וחברו ג'ון ווטסון, ויוצרת עלילה מרתקת ומצחיקה גם יחד, בה פענחו את תעלומת הגביע הגנוב. סיפור שרלוק ווטסון עובד למחזה ע"י שירלי דשא ורועי שגב, שגם ביים, וכמובן קסט שחקנים מקסימים, איכותיים ומצחיקים.

ההצגה מי גנב את הגביע של המלך ג'ורג'?

גלית בר-גיל, מנהלת מ' התרבות בגלבוע: "הילדים נשבו בקסמו של הסיפור והיו במתח האם יימצא הגנב או הגנבת, עד לסוף המפתיע. טרם מאוד לאווירה ולאיכות ההצגה- תפאורה נהדרת, משחק מעולה, ועלילה מותחת ומצחיקה גם יחד! חגיגה של תיאטרון איכותי כיד המסורת של אורנה פורת. ניפגש בשנה הבאה לסדרות תיאטרון לילדים למבוגרים ועוד שלל הפתעות".