להמשיך את דרכו של יותם

להמשיך את דרכו: למעלה מ-400 מילדי הגלבוע במסע בשבילי העמק בדרכו של יותם לוטן ז"ל


בגלבוע נמשכת המסורת המרגשת- "בשבילי יותם", הנערכת כל שנה בסמוך לחג השבועות. החל משעות הבוקר המוקדמות (עוד בטרם עלתה השמש הקופחת), יצאו מעל ל-400 חניכי כיתות ז'-יב' מיישובי המועצה, למסע בשבילי העמק בדרכו של יותם לוטן ז"ל.
 
בני הנוער יצאו למסלול טיול לבחירתם: הליכה, אופניים או ריצת ניווט בשבילי הגלבוע. השנה לראשונה הצטרפו גם חניכי שבט גנים של הצופים ששכבתם נקראת על שמו של יותם. אירועי "בשבילי יותם", נערכו בהשתתפות הוריו של יותם- בתיה ועמיר, ובני משפחה.
 
יותם לוטן ז"ל, בן קיבוץ בית השיטה, נפל בקרבות מלחמת לבנון השנייה, והוא בן 33. יותם הוביל את נושא הניווט באתרי הגלבוע ומאז מותו הפך האירוע למסורתי. בסיום המסלולים התאספו כולם בבית ציזלינג יחד עם משפחת לוטן לטקס קצר לזכרו של יותם, שכלל סרטונים שהופקו על ידי הישובים, על פינות טבע אהובות, ומופע מוזיקה ולייזר מרשים.

מסע לזכרו של יותם לוטן ז

ליום חשוב זה שותפים מדריכי הנוער הישובים, מועדון האופניים 500 וואט, רשות ניקוז ונחלים ירדן דרומי, נהגי מחלקת התחבורה והצוות המדהים של מחלקת הנוער במרכזים קהילתיים גלבוע. ראש המועצה שכיבד בנוכחותו באירוע, עמד על אופיו המיוחד של יותם לוטן ז"ל, והבטיח בשם המועצה, להמשיך את דרכו של בן הגלבוע, שכל כך אהב את נופי הארץ ואפשרויות הטיול בה.

צועדים לזכרו של יותם לוטן