מימוש החזון לפיתוח תשתיות התחבורה בגלבוע! בנוכחותו של שר התחבורה, הסתיימו העבודות על כביש 6734

באירוע מרשים, בנוכחותו של שר התחבורה, הסתיימו העבודות על כביש 6734, מצומת יזרעאל ועד המושב מיטב, שכללו בניית מדרכה רחבה


במלוא התנופה- מימוש החזון לפיתוח תשתיות התחבורה בגלבוע!

 

פתרון תחבורתי ובטיחותי משמעותי לתושבי הישובים בגוש יעל- שר התחבורה, מר' ישראל כ"ץ, המשמש גם שר לענייני מודיעין, הגיע לחנוך ולציין, ביחד עם ראש המועצה, עובד נור, את סיום העבודות על כביש 6734, המחבר בין צומת יזרעאל ליישובי גוש יעל. סיום הפרויקט מהווה עוד נדבך משמעותית ביישום חזון המועצה להגברת קצב פיתוח הישובים ומציאת פתרונות לבעיות תשתיות תחבורתיות בגלבוע. לאירוע המרגש, שהתקיים ברחבת "החברה הכלכלית-גלבוע", הגיעו גם סגני ראש המועצה, ביחד עם חברי מליאה וראשי וועדים של הישובים בחבל התענך.

"הגלבוע יקר לי ואני שמח להיות כאן ולראות מקרוב את תנופת הפיתוח", אמר השר כ"ץ. לאחר שהשתתף בטכס גזירת הסרט המסורתית, הוסיף ואמר שר התחבורה כי "ההחלטה המשמעותית שקיבלתי אם תחילת כהונתי במשרד, היא מחיקת הפערים וההבדלים בישראל, ע"י צמצום המרחקים. זאת אנו עושים בכל המישורים התחבורתיים, וכך אנו הופכים את ישראל למדינה מודרנית ושוויונית יותר".

העבודות על כביש 6734, לקחו פחות משנה וכללו הסדרת הכניסות ליישובים אביטל, פרזון ומיטב. מעבר לעבודה התשתית המשמעותיות שנעשו על הכביש, כלל הפרויקט גם בנייה של מדרכה רחבה ומוארת, לאורך של כק"מ וחצי. המדרכה החדשה מהווה פתרון בטיחותי ואיכותי להולכי הרגל והעוסקים בריצה.

"תנופת העשייה בגלבוע היא שילוב של מנהיגות משלבת כוחות מקומיים, ומקדמת מענים באמצעות הקשר המיוחד שיצרנו עם משרדי הממשלה והרשויות". אומר עובד נור, ראש מוא"ז הגלבוע. "היה לנו כבוד ששר התחבורה כיבד אותנו בנוכחותו, וצפה מקרוב כיצד בפרויקט תשתיות נוסף, שוב באה לידי ביטוי, התנהלות המועצה המקיימת- הליך של שיתוף פעולה פורה ומוצלח, עם כל הגורמים המעורבים, דבר אשר מוביל לעמידה בזמנים וביצוע איכותי. ביחד! רק ביחד, אנו מובילים להצלחת הפרויקטים ובביצוע מרשים".

שר התחבורה כץ חונך את כביש מס  6734 ביעל

בהמשך לדברי ראש המועצה יצוין כי שיתוף הפעולה העמוק והפורה עם השר כ"ץ וצוות משרדו, הוביל לשורה ארוכה של פרויקטים בגלבוע: סלילת הכביש המחבר בין הקיבוצים בית-אלפא לחפציבה, יצירת כיכר בכניסה לאזור התעשייה (מבואות הגלבוע), הסדרת הפרדה קשיחה ומעברים לחקלאים בכביש 71, הסדרת הכיכרות בכניסות ליישובים מגן שאול, גן נר וסנדלה (לאורך כביש 60), הסדרת הצומת המחבר בין הישוב נורית לכביש הגישה ועוד. לפרויקטים אלו יצטרפו בשנה הבאה גם בנית כיכר חדשה בכניסה לישוב אומן, הסדרת צומת וכביש המוביל לישוב חבר, לצד פרויקטים נוספים.

השרץ עם תמונת ההוקרה לפועלו בגלבוע

 

השר כץ נואם בפני התושבים הרבים שבאו לחנוך את הכביש