זה לא חלום.... ההצגה הזוכה בפרס התיאטרון, סיכמה את שנת הרפרטואר בגלבוע

"חלום ליל קיץ", המחזה הקומי והפופולרי, שזכה לאחרונה בתואר "הקומדיה הטובה ביותר" (פרס התיאטרון הישראלי), הוצג אמש (ב') בגלבוע וסיכם בכך את שנת הרפרטואר בערב מרגש במיוחד, אשר זיכה את הקהל בגלבוע בסיום עונה, חגיגי ומצחיק ושונה.


"חלום ליל קיץ", מבית היוצר של תיאטרון החאן, היא הצגה משובחת ע"פ המחזה של המחזאי הדגול- ויליאם שייקספיר (עברית- דורי פרנס), שהופקה לגרסה עדכנית ובבימוי של שיר גולדברג. המחזה העדכני של שייקספיר לא השאיר את הקהל באולם אדיש שצחק מכל הלב. פאנצ'ים טיפשיים וגאוניים, רגעים מותחים ומצחיקים גם יחד, תיאטרון אחר היוצא מהקופסה ובמיטבו.

המחזה חושף את הקהל לממלכת החלומות, פיות ושדונים.... אשר נעים בתפאורה מעניינת ומרהיבה. זוהי כנראה הקומדיה האהובה ביותר בתולדות התיאטרון העוסקת בצורך של האדם בסדר-חוק והיגיון כדי להגן עליו מפני פחד התשוקה, הפראות והיצר.

גלית בר-גיל, מנהלת התרבות בגלבוע: "הקהל בגלבוע זכה חוויה יוצאת דופן, לצחוק מכל הלב תוך שהוא מקבל אינטראקציה עם השחקנים שירדו אל הקהל באחת הסצנות. תודה ענקית לתיאטרון החאן, על כל עובדיו שמאחורי הקלעים על העמדת הצגה ברמה. זה המקום לומר תודה להנהלת המועצה והעומד בראשה, על הרוח הגבית, והצבת התרבות בראש מעיניה!"

ההצגה חלום ליל קיץ

 

בהנהלת מוא"ז הגלבוע מצטרפים לברכות של בר-גיל ומציינים כי בתחילת חודש יולי הקרוב יפתח האתר לרכישת מנויים. בתוכנית 7 הצגות מדהימות המסמלות עונה מדהימה נוספת לחובבי התרבות בגלבוע. הקדימו לרכוש מקומות טובים!