הונחה אבן פינה למועדון קהילתי רב תכליתי בישוב גדעונה

הונחה אבן פינה למועדון קהילתי רב תכליתי בישוב גדעונה; בהשקעה של כ-2 מיליון שקל


רגע מרגש ודרך מצוינת להיכנס לאווירת החג נרשם שבוע שעבר בישוב גדעונה, וזאת בעקבות הנחת אבן פינה למועדון רב-תכליתי שיוקם במרכז הישוב. המועדון החדש יעמוד בעיקר לטובת הפעילות של החינוך הבלתי פורמלי בגדעונה, ויוסיף מרחבי פעילות לחוגים, אך לא רק, כאשר הוא יעמוד לטובת הקהילה לצורך פעילויות תרבות והעשרה, ולרווחת תושבי גדעונה.
 
עובד נור, ראש המועצה: "המועצה הנוכחית סימנה מתחילת דרכה את הישוב גדעונה כישוב שמצריך איגום משאבים והפנית זרקור לצורך קידום ופיתוח, ואני שמח שביחד עם התושבים, אנו רואים בהתגשמות החלומות. תוך גיוס המשאבים וכל הכוחות, סיימנו לאחרונה את העבודות בהרחבה, וכעת נתחיל בחיבורה לישוב הישן, יחד עם תחילת העבודות על הקמת המועדון הרב-תכליתי ובניית מעון חדש. התהליך בגדוענה מרגש לא רק בשל עבודות הפיתוח שסוף סוף מתקיימות, אלא בכך שהישוב מצליח להיות שותף בתהליכים המרגשים, וכמו ישובים אחרים במועצה- לוקח חלק מהותי בחזון המועצה לפיתוח הישוב ולהעצמת הלכידות הקהילתית".
 
בהמשך להנחת אבן הפינה, ניתן לעדכן שהעבודות במקום כבר החלו והן יכללו בניית מבנה בשטח של כ-480 מ״ר, הכוללים אולם גדול (כ-200 מ״ר),  2 חדרים לסדנאות בגודל של כ-60 מ״ר, ועוד חדרים להנהלת הישוב, שירותים, ומרחב מוגן. על עיצוב המבנה אחראי משרד "נסים דוירי אדריכלים", אשר מתכוון לנצל את התנאים הטופוגרפיים, כך שהמבנה החדש יכלול מרחב פעילות על הגג שלו, ובכך יהווה המשך למישור מגרש הכדורסל הקיים כבר. בכך יתאפשר שימוש אופטימלי של האזור לצרכי הקהילה.

הנחת אבן פינה למועדון קהילתי רב תכליתי בישוב גדעונה

עלות הפרויקט מוערכות בכ- 2 מיליון שקל, ובמידה ולא יהיו עיכובים בלתי צפויים, בנייתו תסתיים עד סוף השנה הנוכחית. בניית המועדון הרב תכליתי מתקיימת בהמשך ליישום חזון המועצה להגברת קצב פיתוח הישובים ותמיכה משמעותית בתהליכי צמיחה דמוגרפית המביאים עמם משב רוח רענן ומינוף הישובים. המבנה החדש מוקם הודות לתקציבים שהמועצה גייסה ממשרד השיכון, וכמו כל מיזם תשתית חדש בגלבוע, גם במקרה הזה מתקיים תהליך של שיתוף פעולה פורה ומוצלח, עם הנהגת הישוב, שנרתם במלואו להובלת הפרויקט. שיתוף הפעולה הזה כבר נותן את אותותיו בהתקדמות מרשימה, עמידה בזמנים וביצוע ברמה גבוהה ואיכותית.


הנחת אבן פינה למועדון קהילתי רב תכליתי בישוב גדעונה

הנחת אבן פינה למועדון קהילתי רב תכליתי בישוב גדעונה